Podivné vlády od roku 1990 a- a a+

Konečně začněte trochu uvažovat co chceme , jaké máme cíle a hlavně kam patříme, musíme zvednout konečně hlavy a vykopat ty dědičné kolaboranty.

Děsivá, šílená pravda o naší slepotě a neskutečné naivitě, kdy jsme si nechali dobrovolně zničit Československo

Stále více narážím na podivné řeči a na neskutečné bláboly o naší minulosti ohledně doby socializmu. Budu v celku stručný, jelikož jsem měl nějaké neshody s komunistickým režimem, tak jsem uvítal tuto změnu doufaje v demokracii. Z odstupem času mohu přímo uvést jediné, to co nastalo bylo tiché převzetí moci fašistickou klikou. Jednoduše jsem skočil na špek jako valná většina národa, bohužel.

Po roce 1945 nebyly potrestáni evidentní kolaboranti s Německem, tedy jak vláda včetně justice, rokem 1946 byly založeny Lidové milice proti rozkradení zestátněného majetku, tehdejší vláda včetně justice nemohla toto vetovat pro případné odhalení jak se chovaly v době války, prostě by se odkopali. Pro nebývalý nárůst preferencí komunistických předáků po hospodářské pomoci ze strany SSSR v roce 1947 (bylo možné předejití očekávaného hladomoru následkem nebývalého sucha), se tito vládní činitelé obávaly již ztráty pracovních míst a případné odhalení svých aktivit v době Německé Říše.

V době kritiky komunistů na vládní poměry a hlavně Justice, vznikla vládní krize, která se následně vyostřila v únoru 1948. Po tomto datu nastal velký exodus vládních úředníků včetně Justice, do řad komunistické strany, tak tedy jak se zachránit než vstupem do stínu komunistů, pod svícnem je vždy tma.

Tak tito obrkomunisté soudily mého tátu a mnoho dalších, prostě ještě zahlazovaly stopy jejich kolaborace, ono je jedno pořekadlo „poturčenec horší turka“, tak se zrodila sorta obrkomunista proti komunistovi, současnost je plná lepšolidí proti póvlu -lidem. Tato sorta měla děti a rozvětvené příbuzenstvo, ti všichni na tom parazitovaly až do roku 1968, ten se jim ale nevyvedl a museli zase držet krok až do roku 1989, kdy nastala další příležitost a občané byli již dokonale promasírovaní.

Náš stát prosperoval v době vlády komunistů velmi dobře, to bych jim křivdil toto nepřiznat, v současnosti se mladí ohrazují, ževšechno jsme museli dodávat Rusům a tím jsme zaostaly a měli bídu“. Jenže jakou bídu? Nikdo nebydlel pod mostem, vedla se vysoce sociální politika, nikdo netrpěl hlady a nemakačenkové musely makat. Argumenty o dodávaných výrobcích do SSSR jsou scestné, náš stát z tohoto obchodu měl prospěch, veškeré nerostné bohatství pro náš průmysl byl za paušální ceny proti světovým cenám dokonce třetinový. A zde není zmínka také o plynu a ropě, pamatuji ještě benzín za 2 Kčs litr, naftu za 0,90 Kčs a motorovou za 2 Kčs. Porovnáním tehdejších světových cen byla tato cena naprosto ideální , poloviční. Porovnání ceny Barelu na světových trzích a námi kupovanou od SSSR vám spadne brada.

No a nyní k jádru věci, náš stát byl soběstačný skutečně ve všech směrech ač suchozemci jsme měli i námořní loďstvo , vyráběli jsme naprosto vše jak průmysl tak i do domácností, nemluvě i o leteckém průmyslu a automobilním. Sepisováním co se jak a kde, vyrábělo nemá význam, zkrátka náš stát byl velmi bohatým ve střední Evropě. Současná propaganda z nás dělá oběti pod Ruskou nadvládou a diktuje mládeži jak jsme se měli vyloženě špatně.

Jak jsme byli bohatí je doslova šokující! Nebýt snahy rozdělit stát na dva samostatné subjekty a tedy udělat soupis majetku a počet obyvatel, tak zemřeme v nevědomosti. Vše se dělalo vesměs v tichosti bez plné informovanosti obyvatel, a nyní si držte klobouky co uniklo v tichosti ven.

Tak veškerý státem vlastněný majetek na hlavu obyvatele byl 4 034 800 Kčs, tedy včetně nemluvňat, toto se dělilo mezi Českým a Slovenským státem, bylo tam vše včetně zlatých rezerv. Pokud to někdo chce porovnat s dnešní dobou, tak to může přepočítat s následným trendem: rodinný domek se dal koupit za 150-180 000 Kčs, osobní vůz 45-80 000 Kčs, družstevní byt 40-80 000 Kčs a tak bychom mohly pokračovat do naprostého vyčerpání včetně porovnání cen se západem.

Tak letošní rok bude již smutnou připomínkou roku 1989, uplyne již 30 let nastolení vlády a vlád fašistických zlodějů, pracující obyvatel tohoto státu je otevřeně okraden nejen o svůj majetek, ale i o dědičný majetek svých předků a to beztrestně bandou fašistických loutek sedících ještě na posvátných místech našich vlastenců. Tato samozvaná banda rozkradla a dopomohla i cizincům k velkolepým krádežím které by ve své domovině bylo trestáno smrtí, a to není vše, v současnosti ještě udělala z každého občana naší vlasti dlužníka, je to normální???

Každý člověk má tedy nějakou danou inteligenci, to zná vesměs každý to IQ, někdo míň, někdo víc a je to vlastně vrozenou formou. Co si má ale člověk, občan tohoto státu pomyslet nad jednáním našich vlád od roku 1990? Ono se říká že po bitvě je každý generál, ale já jsem stále upozorňoval na mnohé chyby a popisoval jsem co se stane „když“. Kolikrát mám pocit že jsem to snad přivolal, varoval jsem když dělníkovy seberete lopatu, vrtačku, soustruh, nemá kdo vydělávat i na vás ve vládě a naopak bude na krku státní pokladny, a to správný hospodář nedělá a naopak hledá práci pro zisk. Toho času co jsem se věnoval varováním a naprosto zbytečným psaním ani nemluvě, no stalo se.

Dokonalá vláda se skládá z členů vlády potvrzené svéprávností ve všech směrech jednání, také je za vše zodpovědná a nese všechny důsledky jak v kladném ale i záporném výsledku. Jak je tedy možné trpět vládu která je ve skutečnosti nesvéprávná ve všech směrech a přesto je stále na svých postech?? Vše je u nás možné, pokud nemá nad vládou skutečný dohled justice a také Ústavní soud, tak se může naprosto vše. Obrat by nastal otevřením archivu Gestapa z dob války, jenže, valná většina je mimo naše hranice a tedy minulost členů naší Justice je pro nás tabu, ale dobře slouží zahraničním pánům.

Obrázek si můžete udělat okamžitě, po roce 1989 byly členy OF, ODS, ODA, ČSSD, KDU, KDU-ČSL, a tak bychom mohly provětrat celý šatník, jak po okupaci Německou Říší a tam byl také velmi dobře zásoben šatník s kabáty přes veškeré partaje až po KSČ.

Dobře prosperující státy se starají o své obyvatele ve všech směrech, ano je to „dokonalým“ výběrem -tedy volbami vybranými jedinci ke kterým má volič bezmeznou důvěru.

Tam platí také jistá pravidla , nedržíš slovo, podvádíš a jiné prohřešky okamžitě ven (Švýcarsko), tak to je v základu demokracie.

Politik pokud skutečně zastupuje, tedy slouží svým voličům, dělá vše pro stát a jeho dokonalou prosperitu, má zájem aby ve státě byla plná zaměstnanost, tedy ochraňuje veškerá pracovní místa pro své obyvatele. Proč? Vynaložené finanční prostředky mají být majetkem státu a tedy jeho obyvatel. Pokud se otevře pracovní trh zahraničním pracovníkům nastává přirozený odliv finančního kapitálu a tedy ztráta deviz. Toto je základ hospodaření každé země zabránit odlivu kapitálu.

Tím že naše vláda bere pracovníky ze všech koutů světa, tak řeší jejich problémy, ano, řešíme za Porošenka jeho neschopnost se postarat o své voliče a nám to nese do budoucna kolaps našeho hospodářství včetně vyšší inflaci naší koruny.

O co jde? Naše koruny vývozem do zahraničí jsou ve skutečnosti jen cárem papíru. Proto je nutno naše peníze měnit na Dolary, nebo Eura, a to má háček, my je netiskneme a tudíž jsme nuceni je nakupovat, ovšem ale za co. Tu prodáme kus lesa, tam zas za hubičku elektrický proud, nebo vývozem nerostů za cenu kterou nám milostivě nabídnou zahraniční banky a jsme okamžitě v dluhové pasti. Tím se stát připravuje o svou suverenitu a tedy samostatnost. Tak možná vám konečně dochází jakou máme zločineckou sestavu ve sněmovně a vládě, nejenom že totálně vyrabovaly tento stát, ale v současnosti jsme v tichosti hnáni pod kontrolu zahraničních bank, kdo je největší věřitel?

Tak se podržte, je to Německo. Proto nejsou vypláceny reparace, proto se Sudeťáci těší na návrat, proto se Kháááárl jen směje našim občanům do ksichtu, ještě krátce po roce 1990 se nechal slyšet že je to jen otázkou času kdy se tady bude mluvit Německy. Tato kolaborantská tlupa napříč všemi politickými uskupeními má snahu zničit nejen Zemana za zachování naší státoprávnosti a drží pohromadě naše vlastence, ale i Babiše. Babiš má snahu zamezit odliv kapitálu který nás hnal do chřtánu Německa, proto je nepřítel číslo jedna směrem ze západu. Návrh o lidech pracujících na našem území v podobě nabytí občanství je jasný, usaďte se tady a plaťte daně ,nevyvážejte drahé devizy. Nakonec, jsme slované, v angličtině je význam tohoto slova „otrok“.

Konečně začněte trochu uvažovat co chceme , jaké máme cíle a hlavně kam patříme, musíme zvednout konečně hlavy a vykopat ty dědičné kolaboranty.

Zdroj: Rudolf Sůkup

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.