Tečku mezi oči a- a a+

Proč ta šílená nenávist vůči Rusko, když ty země kterým lezou do zadku s Ruskem čile obchodují na trzích které jsem jim velkoryse uvolnili.

Televizi nijak nesleduji, ale včerejšek na Barrandově jsem si na chvíli pustila. Jen jsem si potvrdila to, co už dávno vím. Větší hovado než je Novotný v politice není. Přežila bych jeho vulgarismy jako kurva atd. ale jeho chování vůči oponentům je naprosto neakceptovatelné. Pan Luzar je bolševik jak na něj Novotný nezapomněl co chvíli pořvávat jak nezvedené spratek a pan Foldyna pro změnu kolaborant. Jen ty pány obdivuji, že se dokázali ovládnout a nedali mu tečku mezi oči. Já bych tak klidná nebyla.

Jedno ale musím uznat. Pan Hřib zachovává chladnou hlavu a proti Novotnému působí uvolněně a jakoby měl pravdu, ale je to jen přetvářka a sem tam mu uklouzne slovíčko, za kterou by měl dostat nakládačku od celého národa. Sovětský svaz nese odpovědnost za okupaci Československa Němci. No vidíte a já si naivně myslela, že To bylo fašistické Německo, kterému to umožnili trojlístek ve složení, Británie, Francie, Itálie.

Kolář tam nemohl být, protože je někde zalezlý a se staženou řití čeká co bude dál.

Jak je možné, že naše celé země se nechá ostouzet třemi politiky. Novotný, Kolář, Hřib. Ve stínu coronaviru jakoby nám bylo jedno, co se děje na politické scéně. Nemělo by být, protože tady se rozeštvává všechno, co ještě drželo trochu pohromadě. Proč ta šílená nenávist vůči Rusko, když ty země kterým lezou do zadku s Ruskem čile obchodují na trzích které jsem jim velkoryse uvolnili. Vesele navštěvují Putina a debatují s ním, za to my ho provokujeme. Je to jak když komár štípe slona. Jednou pleskne uchem a komár je na sračku.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.