Muslimové nemají lidskou důstojnost, chovají se jako hovada a- a a+

Nejhorší je, jejich naprostá neschopnost tolerovat naše mravy a jejich naprostá urputnost vnutit nám jejich „mravy“, včetně práva šaría. Nakonec, nutit nás mohou, ale je jen na nás, co jim dovolíme.

Nejhorší je, jejich naprostá neschopnost tolerovat naše mravy a jejich naprostá urputnost vnutit nám jejich „mravy“, včetně práva šaría.

Šojdrová požaduje důstojnost pro všechny přistěhovalce a hlavně ji fascinují sirotci. Co na tom, že už dávno mutovali a doma si cvičí sex na koze. Těší mne, že na ni národ kašle a má z ní akorát tak srandu. Někdy si říkám, že náš tisk a naši politici je jedna velká šaškárna a šašci. Naprosto mne fascinuje pitomost paní Šojdrové. Ta osoba je buď naprostý blbec a nebo si dělá ze všech srandu. Ovšem z toho bych ji zase tak nepodezřívala, protože jak ji vidím já, tak v sobě žádný humor nemá.

Tato osoba nám káže o tom, že všichni uprchlíci si zasluhují důstojnost a naši plnou podporu. Nejde vzít důstojnost někomu, kdo ji nikdy neměl a mít ani nebude. Nevím, kde on čerpá svoje informace, nebo je slepá, blbá a hluchá, protože se stačí podíval na internet, vyhledat ty důstojné tmavé pány a člověka přejde všechna radost ze života.

Jako bonbonek, nedávno si stěžovala jak jsme nemožní přímo na EU. Tak nevím, jsou jí přednější naši občané, přerostlí sirotci nebo výplata 500 000. Hádám, že to bude to poslední.

Proč nemohou mít důstojnost a proč odmítám vše, čemu oni říkají svatá víra

 • sex s malými děvčátky, které často zemřou na potrhání vnitřností
 • vynucený sex na komkoliv
 • vynucený spojený se sadismem na komkoliv
 • sex se zvířaty, protože ta zvířata jsou nevinné oběti
 • kamenování
 • upalování
 • sekání hlav
 • mučení lidí i zvířat
 • hromadné vraždění

I maličkosti se počítají

 • močení a kálení na veřejnosti
 • kálení uprostřed hotelů kde jsou ubytováni
 • ničení vybavení ubytoven
 • fyzické napadání lidí, co je přijali do své země
 • vulgární pokřikování na místní obyvatele
 • plivání na lidi
 • vnucování jejich mravů svým hostitelům
 • krádeže

Nejhorší je, jejich naprostá neschopnost tolerovat naše mravy a jejich naprostá urputnost vnutit nám jejich mravy, včetně práva šaría. Nakonec, nutit nás mohou, ale je jen na nás, co jim dovolíme.

3 komentáře

Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.

 1. Rabia

  To čo tu čitam je tak velmi absurdne a rasistycke. A čo slovensky a česky muži? Muži çelen EU? Ved su to işte ako v tomto članku pišete. Kto vam dal pravo posudzovat ludi bez poznania. Hadžete všetkych do jedneho vreca. MÜSLIMOVIA SÚ MIERUMILOVNY DO TEJ MIERI POKIAL IM NESIAHNU NA RODINU. A čo EUROPSKY muži? Psychycky aj fyzycky napadaju svoje ženy a deti. Ženy chodia do takej mieri odhalene akoby vraveli no tak zober si ma som tu pre teba a potom sa stažuju že im ubližuju. Neubližuju len migreni ale hlavne bieli. Svoje ženy a deti predavaju v Anglicku ako dajaky tovar čo nema žiadnu hodnotu. MÜSLIMOV SI MYLITE S MIGRANTAMI INEJ VIERI A POROZUMENIA. Pozrite sa do hystorie Ako chodili naše mamy,babky, v čepcoch a zahalene-znak zadanej ženy. S pozdravom çelen EU Rabia

  Odpovědět
  • Milena Doušková

   Mně je jedno co si myslíte. Pokud máte pocit, že jsem rasistka, tak je to váš problém. Pro vaši informaci nemusím žádné muže. Je mi fuk jakou mají barvu a vyznání. Kamenování a polévání kyselinou je za hranici mého chápání. Vás neznám a je mi to jedno.

   Odpovědět
 2. Frank

  \"Nejhorší je, jejich naprostá neschopnost tolerovat naše mravy …\" Neschopnost to nie je. Je mi jasne co ste chcela povedat a aj sposob akym ste to vyjadrila. Ked sa zamyslite nad vsetkym ca sa deje a udialo len za poolsednych par rokov urcite aj Vy a kazdy co ma vsetkych pat pohromade uznate ze to spravanie, pristup, chovanie a mentalita je zamerene, vstepene a vysledky svojho chovania oni peclivo sleduju. Tym myslim kazdy ohavny cin je sledovany len do bodu ako reaguje spolocnost co dovtedy o nich nevedela. Presne ta spolocnsost co im naivne otvorila vratka.Co im ponukla postel a jedlo podla ich poziadavok. (pamatate ten prmalovany kravin???) A tym ze sa im dari na vytecnu a vidia ako sme zdebileni a neschopni chmatnut bic, bude sa to opakovat. V com sa topim ja sam je rozpor medzi vrodenym pudom sebazachovy a momentalnym sprvanim vlad a narodov pachat sebevrazdu. Tich par individualov bielej krestanskej rasy co preziju bud mat pred sebou tazky boj.

  Odpovědět

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.