Falešná morálka a- a a+

Tak tohle je falešná morálka a tihle lidé jsou mi z duše odporní. Dobře vědí, že nemusí nikoho adoptovat, ale napsat a vychloubat se tím, to přece nic nestojí.

Po Face zase zazněl výkřik o sirotcích z dálného východu a pod ním začala divoká diskuze těch, co chtějí adoptovat a těch, co adoptovat nechtějí. Člověku až srdce usedá nad dobrotou možných adoptivních rodičů úžasných mladíků s muslimským vyznáním a dokonce se stydí, že on je teda ten zlý, co nechce o sirotcích nic slyšet a dělit se s nimi o byt a jídlo. No tak to nikdy.

Vlastně nechápu, proč se tahle podivná solidarita začala provádět a upřímně řečeno, mně je naprosto jedno co dělá kdejaký sirotek po celém světě. O ně se má postarat jejich stát když jsou nezletilé, maličké a tak potřebné pomoci. Tyhle sirotky můžete vidět se zbraní v ruce po celé Africe a vůbec se nezdráhají ji použít. Podivný svět a podivní lidé.

Každý stát má svoje opuštěné děti a je povinen se o ně postarat co nejlépe. Žádný kojenecký ústav, dětský domov či Klokánek nenahradí rodinu. Tak žádám ty, co tak vehementně chtějí adoptovat nějaké sirotky aby navštívili ty naše, české. Potřebují rodinu a lásku a jsou to naše děti. Naší země a našich obyvatel. Dokud bude ve státních zařízením pro děti byť jen jedno dítě, nemáme právo adoptovat cizí sirotky. Znáte to. Košile bližší kabátu. Cizí jsou kabát a naše jsou košile. Prostě musím to jasně vysvětlit aby nevznikl omyl co mám na mysli.

Všichni, co chtějí adoptovat cizí děti z venku a naše jim jsou ukradené, tak o nich si opravdu nemyslím nic dobrého. Takový člověk je rádoby moralista, chtěl by obdiv od ostatních za svoji lásku k lidem, ale nezajde do českého domova s dětmi a nedá jim aspoň dárek pod stromeček. Tak tohle je falešná morálka a tihle lidé jsou mi z duše odporní. Dobře vědí, že nemusí nikoho adoptovat, ale napsat a vychloubat se tím, to přece nic nestojí.

Raději se seberte a pomáhejte našim dětem, protože jednou budou vydělávat i na váš důchod. Bez dětí není nic, žádná budoucnost. Někdy stačí opravdu málo. Peněžní dar pro děti aby mohly na tábor, hračku a podobně. Pokud se vám do toho nechce, tak neotravujte s řečmi o sirotcích z venku.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.