Milé děti, masturbujte podle návodu a nepoznáte nudu a- a a+

Tak teda opravdu tohle je velká hovadina. Už vidím jak se rodičům domů žene vybraný politik, učitel, zdravotník a učí jejich batole masturbovat až se hory zelenají. V tom celém seznamu není o rodičích ani zmínka a to je vážně divné.

Masturbujte a nesexujte.   Děti mladší 4 let by se měly učit masturbovat. Rozhodla o tom světová zdravotnická organizace a postarala se hned o vydání nových příkazů jak máme děti mladší čtyř let naučit masturbovat. Masturbace dřív jak chůze nebo mluvení. Hlavně jim k tomu vysvětlit, že mít pohlaví číslo 33 je naprosto normální. Pokud budou mít tu smůlu a budou opravdu chlapeček nebo holčička, tak jim světová zdravotnická organizace vysvětlí, že ty ostatní jsou na tom vlastně líp, protože být normální je nuda, ale být jiný, to je ta pravá káva.

Budou je chudinky nemluvné a nechodící přesvědčovat, že všech 69 pohlaví musí respektovat a vůbec bude nejlepší, když při masturbaci budou myslet na všechny kolem sebe jen ne prosím chlapeček na holčičku, nebo holčička na chlapečka. Až nám začnou chodit a mluvit tak se na pískovišti se budou řezat lopatkou hlava nehlava, protože budou mít v hlavičkách guláš a budou plakat, že není normální když se Aničce líbí Honzík. Správně by si měla najít nějaké lépe vyvážené pohlaví s nějakým číslem od 1 do 69.

Opravdu je už čas ve dvou letech?   Již děti v batolecím věku začínají zkoumat svá těla včetně intimních partií, například při koupání či přebalování, a mimoděk zjišťují, jaké doteky a na kterých místech jsou jim příjemné. Už v takto útlém věku se batolata mohou sebe uspokojovat a rozhodně není vhodné v tomto chování dítěti bránit nebo je dokonce trestat. Zhruba od věku dvou let bychom dítě měli postupně vést k tomu, že takové aktivity jsou sice zcela normální a přirozené, ale patří do soukromí. Citlivá rodičovská reakce může již v tomto věku podpořit utváření zdravého vztahu k vlastnímu tělu a sexualitě bez zbytečného vzbuzování pocitů viny či studu.

Podle té organizace je to návod pro politiky, učitele, zdravotníky a další odborníky jak učit děti od kojeneckého věku o sexu. Tak teda opravdu tohle je velká hovadina. Už vidím jak se rodičům domů žene vybraný politik, učitel, zdravotník a učí jejich batole masturbovat až se hory zelenají. V tom celém seznamu není o rodičích ani zmínka a to je vážně divné. Buďto už počítají s dobou kdy rodiny nebudou existovat a děti budou vychovávány v ústavech, nebo fakt nechápu, proč nejsou na prvním místě rodiče.

Každý rodič ví, že i malé dítě se občas dotýká intimních partií. Je to normální a nikdo z toho nedělá veřejnou komedii. Až přišel vhodný čas, máma si promluvila s dcerou a táta se synem a život šel dál. Měl svoje tabu a bylo to krásné objevování. Teď to mají děti jak na talíři, znají sex a masturbaci, koukají se na porno a kam se poděla něha a láska? Berete jim všechno, už i intimnosti se budou ve školkách probírat a já cítím smutek, protože vím, že je obíráte a tajemství prvních doteků s první láskou.

2 komentáře

Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.

 1. Frank

  Priamo ku clanku a k teme je zbytocne pridat co aj jedine slovo. Co sa odvazim? Je katastrofalne neskoro. Nie je kam utiect. Dvaja individuali, teda rodic cislo jedna a rodic cislo dva (mama a tato) s nevinnym deckom neutecu keby chceli. Kam, do Gronska? Bhutanu, ci najvzdialenejesieho rohu sveta? Spadaju pod dozor, kontrolu a diktaturu spolocnosti v ktorej sa narodili, pracuju. kde ich detatko je povinne ist do skoly. Otec nemoze ist kazdy den s klukom ci dcerkuo do skoly a s klackom a vyzadovat si logickeho prirodneho a inteligentneho vyucovania. O vcelickach, vtacikoch, o zivote mamy a tatu. To co bolo posvatne bolo privlastnene diablom a satanasmi. Slova biblie a proroctva sa naplnia do poslednho pismena a zivi budu zavidiet mrtvym. Lutovania, narekov a kritiky som sa vzdal davno. Bezmocnost a beznadej je deptajuca, umarajuca a vycuca i poslednu iskru zivota. A tak to je uz len moj les, zahrada, cisty vzduch co vali z hor a voda co cerpam zo sto metrvov pod nohami. Ale nezavidte mi a nelutujte ma. Kazdy kusticek mojho stastia a spokojenosti je krvopotne vydrety. P.S: bol som zdesny ked som si zacal vsimat prazdy pohlad mladych oci. Ako hlboka prazdna studna.

  Odpovědět
  • Milena Doušková

   Pokud zalezeme jako krysy, tak nám není pomoci. Je čas se probudit a všem to pořádně osladit. Dokážeme se vzbouřit jen když budeme jednotní a najdeme člověka, který ví, co chceme a bude to pro něj priorita.

   Odpovědět

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.