Zaprodaní politici jsou zkáza naší vlasti
a- a a+ Nenáviděli jsme svou zemi tak hluboce, až jsme ji sami zabili. A opuštěni i zemřeme. - Tahle slova nejsou moje, ale to je jedno. Vyslovují všechno to, co bych řekla já.
Tak začal největší bordel, byla zadlužena republika se svými občany na věky věků, vše rozprodáno a rozkradeno, nezůstal kámen na kameni. Cizí peníze a moc ovládla naplno zemi. Z občanů se stala jenom lůza směšná celému světu. Vlády se chápou jedna po druhé vždy dosazené cizí mocí. S pohrdáním a výsměchem vůči svému národu dál odevzdávají poslední zbytky státních trosek cizinci. Totálně vyrabované kolonii již není žádné pomoci. Nenáviděli jsme svou zemi tak hluboce, až jsme ji sami zabili. A opuštěni i zemřeme. – Tahle slova nejsou moje, ale to je jedno. Vyslovují všechno to, co bych řekla já.
Snad vám to objasní tohle video které hovoří za všechno a je třeba si říct, že vše bylo určené a dané a nic se nestalo náhodně a z vůle lidu.
Všechno zlé začalo Havlem, který byl podporovaný vrchností z USA a tak se vrátíme do minulosti a necháme se inspirovat a budeme vzpomínat.
Nemáš rád Havla, ty buranský prase? Ať ti vyhnijou koule! Umělec „Ferrari“ kdysi v ČT šňupal kokain, teď šel raději do kina na Havla aby nás oblažil svýma plkama.

Buchert napsal pro Reflex.cz.
„Na Václava Havla budou vždy velmi vyhraněné názory, protože bez ohledu na to, co si kdo myslí, se jednalo o nejvýznamnějšího českého politika od listopadové revoluce v roce 1989. A navíc jednoho z mála Čechů, kterého cizina respektovala nejenom jako politika, ale už od 60. let i jako autora divadelních her. A to se v závistivé společnosti neodpouští.“
To člověk opravdu neví jestli se má smát, plakat, nebo nahlas vzteky řvát. Nemám sice koule aby mi mohly vyhnít, ale nechci ani pomyslet, co by ten pán navrhl místo nich. V naší zemi panuje od sluníčkářů jeden názor. Pokud si nemyslíš to co já, tak si debil, vidlák, imbecil, rusofil, rudý nok, psychicky narušen a to všechno dohromady. Zajímavé je, že řada sluníček je z řad umělců, různých celebritek, patří sem LGBT, vítači muslimských migrantů.
Mně je jedno, co si myslí kdejaká celebritka ale vyžaduji, aby mne kvůli mému názoru nechali v klidu žít. Já jim jejich názor neupírám a jsou mi mi jedno. Nezajímá mne na co myslí, co dělají a je jen a jen jejich věc koho budou volit. Dokonce ani nějaké Brunovi nebudu přát to, co on přeje nám, nevoličům Havla. Takhle si představuje demokracii? Že by byla jen pro někoho a ti ostatní mají držet hubu a krok a hlavně nemluvit, nevoli a makat.
Jen podotknu, že jsem ráda, že z Havla zbyla jen legenda pro jeho pár voličů. Nesouhlasím s tím, že by v té době měla Praha své nejlepší období, protože za jeho vlády se bombardovala Jugoslávie, rozpadlo se Československo, udělala se privatizace jen proto aby se jim lépe kradlo a pak šup, všechny komunistické hvězdy se zase dostaly do politiky a mastily si kapsy dál. Tak tomu říkám totalita, zlodějna, zaprodání a neuvěřitelná arogance těch u vesel.
Pár jmen abychom nezapomněli:
Pavel Telička, člen KSČ, budoucí europoslanec
Petr Pavel, člen KSČ, přísahající nejen věrnost KSČ, ale také věrnost čs. armádě a vojskům Varšavské smlouvy, kádrová rezerva, budoucí generál a dnes zuřivý antikomunista
Tomáš Zima, člen KSČ, budoucí rektor Univerzity Karlovy
Mikuláš Bek, člena KSČ, budoucí rektor Masarykovy univerzity a senátora za ODS
Petr Dvořák, člen KSČ, budoucí ředitel dezinformační České televize, na kterou nesmí ani Finanční úřad.
Vladimír Dlouhý, člen KSČ, si odskočil ze studií na univerzitě v Lovani .
Jaromír Štětina, člen KSČ a agent StB s krycím jménem Plavec, jistý budoucí agent ukrajinské SBU, europoslanec, dnes antikomunista a rusobijec.
Petr Pithart, člen KSČ, pak člen KDU-ČSL, předseda české vlády, místopředseda parlamentu
Mohli bychom asi hledat dál a dlouho, ale nemá to smysl.
Havlův odkaz
Havlův odkaz je to nejstrašnější a nejhnusnější co nám kdy který prezident po sobě zanechal. Možná proto ho tak milovali v cizině, protože je bavilo pozorovat jak jim leze do zadku a vlastní zemi srazil na kolena a strčil do otroctví západní Evropě. Nechal nás oloupit Německem jako kdysi naši spojenci. Nebyl o nic lepší než byli ti darebáci podepisující Mnichovskou dohodu.
Co po něm zbylo? Zloději, vrazi, zbohatlíci, korupčníci, podvodníci. Veškerá svoloč co se našla v Čechách, na Moravě a ve Slezsku se usadila na všech vedoucích postech, v parlamentu, v senátu a ve vládě a rozporcovala si fabriky, zemědělství, zlato a dokonce i pracovní sílu mezi sebe. Doufali, že než to lid pochopí tak budou dávno za vodou, nebo mrtví. Někteří se smaží v pekle, někdo si válí šunky v cizině, protože doma by jim za chvíli šlo o krk.
Lid to už sice pochopil, ale je sám. Neví co s ne-svobodou a spolky vlastenectví se potácejí jak stvoly ve větru. Některým je hanba že spolkli návnadu v podobě sametu a po 30 letech zjistili, že to nebyl samet, ale staré hadry od šmíru, prachu a fekálií. Havlova pravda a láska skoro všem zhořkla, jen pár hlupáků pořád věří, že byl svatý. Ne, nebyl. Šlo mu jako všem špičkám té doby o peníze, privatizaci a kuponky.
Teď v roce 2020 nám zavřeli pusu rouškou, dorazili vzmáhající se ekonomiku, srazili na dno malé podnikatele. Jsme opět na začátku, mzdy jsou k smíchu a ceny zboží v obchodech k pláči. Tohle je naše denní realita, ale my jsme pořád rozbití na milión kousku a není člověka, který by si uměl získat národ a jeho důvěru. Bez toho to nepůjde, protože lidí jsou, ať se vám to líbí nebo nelíbí, stádo jdoucí za svým vůdcem. Proto potřebují někoho, kdo nemyslí na sebe, ale lid a svoji vlast. Já ho pořád nevidím a doufám, že se ho aspoň dožiji.
5 komentářů
Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.
# KARA neutrálně
Když už i zmínka o panu Čubovi, pak je nutné i připomenout jeho dlouhodobou absenci ve vysoké politické polistopadové funkci (velmi dobře placenou z daní obyvatel této země), aniž by tam (ze zdravotních důvodů) byl přítomen. Také zazněla slova o snížení životní úrovně , my jsme zchudli kolektivně. Ano, Ringo, všechno zapadá do sebe. Ringo, co rozkradli konkrétně Vám? Privatizace x účet za 40 let? Vždy je PRAVDA někde mezi!
Odpovědět# husita neutrálně
Takhle jsme dopadli. Z desáté nejvyspělejší země v roce 89. Nyní jen rozkradená a zadlužená kolonie. Ono je to vše součástí většího plánu. Dokud si ovčané neuvědomí jaké jsou skutečné hodnoty lidského života bude hůř a hůř. Všem DOPORUČUJI: www.odhaleni-skryte-pravdy.cz pro ty co ,,nevěří,, nevěřte je to každého věc, ale tohle je bohužel realita. Žijeme ve lži!
Odpovědět
Přidat komentář
Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.