Třídění migrantů pro západ a pro východ a- a a+

Ze Západu nikdy nepřišlo nic dobrého a dokud si to neuvědomíte a nepřijmete jako fakt, tak vám neustále bude hrozit vyhlazení.

Třídění bude výhodné jen pro někoho.    Slovák Maroš Šefčovič má radost se španělským plánem co s důchodci kteří jen užírají mladším. Ovšem jen některým mladším, protože nám vládnou kmeti, kteří mají takové prostředky, že u nich na věku nesejde.

Cílem tohoto plánu je stvořit ve Španělsku ráj pro zazobané důchodce a peklo pro chudobné důchodce. Tihle nechtění důchodci mají být umístnění pod trvalý dozor kamer, čipů a bez lékařů. Prostě ponecháni svému osudu.

Proč top všechno? Mají ustoupit  migrantům, co zaberou jejich místa. Evropa vymírá a podle špiček bude potřeba nahradit ty co nemohou pracovat těmi, co pracovat mohou. Jde o to, jestli pracovat budou chtít. Tak si s tím EU poradila docela mazaně. Talentovaní a vzdělaní na Západ EU, Pracovití a polovzdělaní na Jih EU, a Nevzdělaní a nepřizpůsobiví na Východ EU. Němci to mají krásně spočítané. 60% může a 30% žen z migrace pracuje a ostatní jsou povaleči. Tak povaleče šup do zemí jako je Slovensko, Česko, a další nováčci a ti pracující do Německa, Francie atd. To je plán co? Jen jim to nějak nevychází, protože už mají tolik migrantů co pracovat nikdy nebudou, že nevím, jak tyhle prohozy budou dělat.

Ano, bývalý východ je vhodné místo pro odložení všeho nepotřebného. Napřed je vyrabovat a pak tam nahnat ty které nechtějí a možná odříznout ostnatým drátek ve kterém bude proudil elektřina jako v německých koncentračních táborech. Je jasné, že se západ bez migrantů neobejde, protože lenost jejich obyvatel dosáhla vrcholu a pracovat na ně mají migranti. Teda ti, co pracovat chtějí. ostatní hodí na krk východu. Proto ten tlak na přerozdělování. Doufám, že všichni chápou, co se to na nás chystá.

Vlastně by mi to mohlo být fuk, protože v té době já budu už jinde, ale zůstanou tu po mně potomci a tak mi jedno být nemůže. Nechci aby skončili jako otroci kapitalistických sráčů, co nás rozebrali na molekuly a čekají jako supové na zbytky. Všichni máte možnost studovat dějiny. Všichni jste chodili do školy a všichni víte jak zrádné krysy jsou západní politici a přesto jim někteří stále věří. Ze Západu nikdy nepřišlo nic dobrého a dokud si to neuvědomíte a nepřijmete jako fakt, tak vám neustále bude hrozit vyhlazení.

2 komentáře

Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.

 1. Frank

  And that\'s the way it is! A tak to je. To je veta co hovorieval po uzavreti vecernych sprav inteligentny \"sympatico\" starsi pan menom Walter Kronkite na CBS. Na zapade. Mila moja Mili, mas svatu pravdu. A na vsetkom co si uviedla absolutne nic nezmenime. Svet je kruty a stal sa krutejsim. Dokonca je - DRZY! A bez hanby. Mozeme len pokrcit plecami a si zvyknut. Priznat? A sa podla schopnosti a moznosti zariadit. Zazobanci si svoje gheta zariadili a vzdy zariadia. A bez problemu si najdu teda zaplatia zoldnieriov aby ich strazili. Ze zo zapadu nikdy neprislo nic dobre? Mal by som dobre vediet, ze? Mam to z prvej ruky. Svieti nam z modrej oblohy slniecko a u Vas akorat zapada a otviraju sa hospody. Vidis, bezi to ako po masle.

  Odpovědět
  • Milena Doušková

   Silní to zvládnou.

   Odpovědět

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.