Máme další Mnichov a jedná se o nás bez nás a- a a+

Pokud chce obyčejný člověk alespoň trošku chápat politiku a politiky nesmí se spoléhat na českou televizi. Musí se naučit číst mezi řádky a hledat informace a že je jich hodně.

Žijeme v covidové totalitě a komu za to vděčíme? Hrstce mocných, kteří si z planety Země vytvořili hernu pro svoji vášeň – moc. Je to stále jen hra o moc a peníze a nevím, proč tolik lidí nechápe o co tu běží. Covid-fašismus je předstupeň k možné celosvětové válce a můžete mi napsat, že jsem konspirátorka, protože to na skutečnosti nic nezmění.

Přelidněnost a zadluženost nutí mocnosti ke krokům, ze kterých nám bude hodně zle. Jde hlavně o zdroje a uvolnění místa pro život. Jestli žijete s pocitem, že zmizí covid, vy se naočkujte a budete žít jako před covidem, tak vás musím zklamat. Svět se točí a nikdy se nevrací nazpátek. Měli byste se poučit z minulosti a ta vám vysvětlí, že se stále kráčí dopředu a nikdy o krok zpět.

Jsme uprostřed totálního zmatku a z něj pomalu vzniká Nový světový řád. Vaše role v něm bude poslouchat a pracovat. Seberou vám svobodu ve všem co jste znali a měli rádi. Budete jen schránka s kůží. Tohle bude provázet bolest, strach a ničení. Už nebude na zemi místa pro jednotlivce. Těch zbude jen pár vyvolených kteří povládnou globálnímu světu a zbytek bude šedá masa zotročeného lidu.

Třeba po těch větách pochopíte, že jsme v rukou bláznů a psychopatů, kterým jste tak lehkovážně odevzdali vládu nad svým životem. Bylo vám jedno kdo vám vládne. Hlavně že v  jejich supermarketech bylo dost žvance do vozíku a přiblblé pořady v bedně. Ani jste si nevšimli jak se vám na prsou hřeje vládnoucí kobra. Nečinnost lidí je pro mne naprosto neuvěřitelná. Jakoby nešlo o ně a jejich děti. Jakoby se to týkalo někoho jiného.

Naše vláda je snadno vydíratelná a proto ji mohou ovládat. Víte proč? Protože nic nemáme. Ani ta voda nám nepatří. Musíme držet hubu a krok protože nás donutili nic nemít. Jsme jen dovozce cizích potravin a pracanti v jejich montovnách. To se potom těžko vyjednává o lepší podmínky, protože oni mají tu moc nás zničit. Prostě si za svoje špinavé peníze koupili celý střed Evropy a ČR a SR se stali tím, co jim naplánovali, bojištěm. Naši politici se stali blátem u jejich nohou. Kdo nás drží pod krkem? USA a Anglie, kteří bok po boku si udělali z Evropy nárazník pro válku. To my budeme krvácet a hladovět.

Covid už nepomáhá, tak se otevřela Pandořina skříňka v podobě muničního skladu. Bylo jasné kdo bude viník. Zase Rusko. Za vším máme hledat Rusa a tak drnkají na strunu všem rusofobům a mnou si ruce, jak nám to zase zavařili. Všichni vidí rok 1968 a rok 1987. Jenže si nevidí dál než na špičku nosu. Ano, patřili jsme k Rusku a východnímu bloku. Měli jsme se zle? Když to srovnáme s dneškem tak ne. Měli jsme svobodu jakou nyní nemáme. Vyráběli jsme vše a práce byla pro všechny. Kdo nepracoval, šel se to naučil do basy. Nezbylo z toho vůbec nic. Rusko nás nechalo žít, ale EU nám stojí na krku a pořádně nás dusí.

Co je však nejhorší? Nechali nás naprosto bezbranné. Máme armádu o 4 000 lidech. K čemu nám jsou? Jen tak pro parádu a pro zasmání. Nikdy se neměla rušit branná povinnost a kasárna. Pak bychom mohli hrdě říct, má nás kdo bránit? Dnes je všechno jinak. Nakonec kdo by z těch 69 pohlaví chtěl narukovat. V tom byl ale bordel a to do slova a do písmene.

Teď nás zatáhli do konfliktu s Ruskem. Dodávky zbraní, naši vojáci na Ukrajinu. To je jako šlapat medvědovi na pracky a čekat, že se strachem posere. Ano, obětovali nás. Už zase. Zase se hlupáci spoléhají na pomoc ze západu a já si jen říkám, blázni pitomí. Copak už neví co znamenal Mnichov? O nás bez nás a obětovat střed Evropy pro jejich zasrané zájmy.

Pokud chce obyčejný člověk alespoň trošku chápat politiku a politiky nesmí se spoléhat na českou televizi. Musí se naučit číst mezi řádky a hledat informace a že je jich hodně. Chce to jedno. Chtít a pracovat na vědění a naučit se myslet a ne poslouchat. Dali jste přednost nemyšlení a tak to za vás převzali světové banky a korporace. Ti určují běh světa a vy jste jen pěšáci. Myslete, nebo budete zašlapáni do země.

2 komentáře

Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.

 1. pema

  Na Slovensku náhle objevili Bureš-kartu z povalujícícho se skart.pytlu, léty určeného pro skartaci. Evidentní bylo, že ANOmálnímu Burešovi je dáno na vědomí ......., jinak....; už ani moc neskřékal a pak \"vrběticky\" souhlasil, znova souhlasil a bude souhlasit, dokud bude potřeba. A málo nadaný, socanský konspirátor Hamáček, vychvalujíc sám sebe pod fenomenálním úspěchem bezp. složek etc. jaksi podceňuje vyšší IQ obyvatel, kterým se USA-EU-NATO politika a jejich poskoci prostě hnusí. A dělat si iluze o praktikách tajných služeb všech států je naivita, naši \"čučkaři\" i s jejich plukovníkem míchají část pravdy s vymyšlenými legendami (ty jen kosmeticky upraví na naše poměry)- druhý vrbětický výbuch měl zřejmě zcela jiné \"zbrojařské\" pozadí a není vyloučeno, že se \"zametalo\" s vědomím \"čučkařů\" pod dozorem povedeného plukovníka, by byl konečně povýšen..

  Odpovědět
  • Milena Doušková

   Souhlasím s vámi, ale vy víte podle toho článku.

   Odpovědět

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.