Chcete se utrhnout ze řetězu bando neposlušná ? a- a a+

Doufala jsem, že k tomu nikdy nedojde, ale když tak poslouchám ty nadřazence, tak jsem přestala snít  a spadla z nebe rovnou do pekla. 

Strach obchází vládu, poslance a možná i senátory. Nervy povolují všem a někteří výtečníci se začínají chovat jako nadřazená rasa k poníženým otrokům. Tím si jen rychleji podřezávají větev na které dřepí a brzo si rozbijí hubu pádem z ní. Národ je úplně jak Papiňák a je jen otázka chvilky, kdy vybouchne a smete sebou vše, co mu bude stát v cestě. Jestli měli ještě nějakou malinkou důvěru, tak tak ztratili vše a měli by se začít modlit.

Tohle jsou prosím věty ministra Blatného, který nás mají zkrotit. Sranda že. Jen blbec chce krotit dav nadávkami a urážkami.

  • Když se lidi utrhnout z řetězu o Velikonocích, tak máme veliký průser.
  • Lidé chtějí jít pít, chtějí jít k řece a my jim v tom musíme zabránit.
  • Sportovat nemusíme všichni v organizovaných kroužcích, děti mohou běhat po lese.

Vám nevadí, že je vůči lidem chování Blatného jako k poddaným? Oni společně zakáží pohyb mimo okres a pak se diví, že mají lidi kolem řek a parků. Kam asi mají jít, když jinam to nejde. To mají chytat sluníčko z oka svého domu či bytu? Někdo jako je Blatný nesmí lidem házet věty typu utrhnutí ze řetězu. My nejsme zvířata s obojkem pro jeho potěšení. Pokud z nás chce mít smečku vlků co si začnou hájit svoje území, měl by si kalhoty přilepit k zadnici a vzít si brnění, protože o jeho zadek půjde mezi prvními a s chutí si smečka přibere Hamáčka a další nabubřelé osoby dnešní politické scény.

Ministr Hamáček vyhrožuje trochu jinak, ale stejně pitomě. Pamatujete jeho památeční vyhrožování o pití piva na předzahrádce a vydávání pokut? Nebo bezvadný nákup vodních děl na demonstrace které ani nejsou. Jak by taky mohli, když se pojistili zavřením okresů. To se jim to hlídá smečku vlků když jim neustále sekají do tlap. Ale, jak se říká. Všeho do času a jednou přes bolest tlap vyběhnou a roztrhají vás na kousky. Pak teprve tato země pozná co to je revoluce a nebude si ji plést s převratem. To je totiž moc velký rozdíl. Doufala jsem, že k tomu nikdy nedojde, ale když tak poslouchám ty nadřazence, tak jsem přestala snít  a spadla z nebe rovnou do pekla.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.