Poklekněte před cikány a- a a+

Pro takové aktivisty mám jen pár slov. Běžte do prdele, klanějte se jim a líbejte jim třeba jakoukoliv část těla, ale zkuste mne oslovit na přímo z očí do očí a natluču vám hubu.

Pozdravte Pirátku.  Levicová aktivistka Markéta – Volím Piráty‎

Češi, poklekněme před romskými bratry! Stop diskriminaci!

Jak musí žít Romové? Byt 1+1 a jeden záchod pro 30 lidí a ještě za to musí platit!

„Romové jsou terčem diskriminace. Ta se dle mého projevuje tím, že Romům není zajištěno důstojné bydlení. Romský aktivista popisuje, v jakých podmínkách Romové žijí – bohužel rasistické nacionalistické nedemokratické strany se odmítají podílet na začlenění Romů do společnosti. Přitom dle mého je možnost Romy nastěhovat do volných zrekonstruovaných městských bytů – ty by mohly být Romům přiděleny například na základě velikosti jejich rodin – takže například romská rodina s 6 dětmi by měla nárok na byt 4+1 apod. Není přeci možné, aby jedna skupina žila v bídných podmínkách jen proto, že má odlišnou barvu pleti. Přičemž většinové obyvatelstvo často žije ve velkých bytech či nově postavených domech.“

Také se vám nad tímto blábol dělá špatně od žaludku? Jak je možné, že v této době nás nějaké pitomá aktivista, volička Pirátů vyzývá k pokleknutí před cikány. Co je nám potom, že se do 1+1 nastěhuje 30 lidí a pláčou, že jeden záchod je jim málo. Ať utíkají pracovat, vezmou si hypotéku a staví si dost velké byty pro sebe a celé jejich příbuzenstvo. Pak si tam mohou postavit i tančírnu a řvát až do ráno. Jen ať si to postaví někde na samotě, protože většina lidí ráno vstává do práce a nemá chuť poslouchat jejich řev.

Musela jsem si odběhnout ven se psy a uklidnit se, protože jinak by můj slovník hýřil nadávkami všeho druhu. Tahle aktivistka si totiž myslí, že by jim měl stát přidělit nově zrekonstruované byty. Nejlépe 4+1 pro rodinu se šesti dětmi. Hned vzápětí nám vyčetla, že majorita si žije ve velkých bytech a dokonce nově postavených domech. No to je drzost, to jsme si fakt dovolili moc. Za vlastní peníze jsme postavili domy, nájmy za nás v ve státních bytech také nikdo neplatí a tahle nána nám bude určovat jak máme bydlet a že se máme klanět téhle líné svoloči?

Možná by ji měl někdo provést po vybydlených domech, bytovkách a  nájemních bytech. Nejlépe ji nechat bydlet v jejich oblíbené čtvrti v Ústí nad Labem. Může tam s mini vyhazovat z okna odpadky a vylévat kýble s fekáliemi které jim tečou po zdi, protože záchody zlikvidovali. Až chytne nějakou nemoc, může být ráda, když to bude jenom žloutenka.

Tahle osoba se nakazila černošských hnutím v Americe a po klekání nás bude chtít přinutit k olizování bot a za to nás nakopnout do hlavy? Pro takové aktivisty mám jen pár slov. Běžte do prdele, klanějte se jim a líbejte jim třeba jakoukoliv část těla, ale zkuste mne oslovit na přímo z očí do očí a natluču vám hubu.

1 komentář

Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.

  1. Jirka

    Takovou praktickou ukázkou romské kultury jsou Staré Ždánice. Nenápadná obec u Pardubic a jeden rádobypodnikatel tam ve svém domě ubytoval romský klan. Bordel, krádeže, postrach. Už jsou pryč. Barák taky. Místo něj je tam záhon květin a pamětní deska. Aby lidé nezapomínali, až se nějaké to desetiletí převalí.

    Odpovědět

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.