Merkelová lže a všichni to vědí a- a a+

Navíc Markelová neumí ani počítat. Podle ní jsme zabili na 2 000 000 Němců při odsunu tam, kam patřili, zpátky do Německa, protože Československo jim prostě nepatřilo a zatím snad ještě nepatří.

Angela Merkelová hovořila o „hořké nespravedlnosti” v souvislosti s poválečným odsunem Němců.

Odpověď našeho prezidenta ústy svého mluvčího pana Ovčáčka.

„Až dva miliony lidí přišlo následkem vyhnání a útěku o život,” poznamenala kancléřka.

Z Československa bylo v poválečném období odsunuto kolem tří milionů Němců. Česko-německá deklarace z roku 1997 v této souvislosti hovoří o vyhánění a nuceném vysídlení. Podle Česko-německé komise historiků při odsunu přišlo o život 15 000 až 30 000 Němců.

Hořká nespravedlnost? Já bych ji ještě opepřila tak, že byste sto plakali nad tím, co jste provedli celému světu. Navíc Markelová neumí ani počítat. Podle ní jsme zabili na 2 000 000 Němců při odsunu tam, kam patřili, zpátky do Německa, protože Československo jim prostě nepatřilo a zatím snad ještě nepatří. Ovšem, když poslouchám plky Merkelové a některých našich politiků, tak jsme jen taková jejich ubohá kolonie. Naši historici nám sdělují, že maximální počet obětí je 30 000 a to je vzhledem k počtu 3 000 000 sem nalezlých Němců naprosto číslo zanedbatelné. Ano, jsem cynická a proč ne? Co to je proti miliónům zplynovaných lidí, lidí co zemřeli hladem, při pokusech a pro vaši zábavu. Bolí mne ztráta každého života ztraceného ve druhé světové válce, ale rozhodně mi nevadí smrt nějakých pár tisícovek odsunutých. Je mi to prostě jedno. Moje rodina vás pocítila na vlastní kůži a já neodpouštím zvěrstva vůbec nikomu.

Raději se Merkelová postarejte o zaplacení vašeho dluhu vůči zemím, které jste ničili, jejichž obyvatele jste systematicky vyvražďovali a pak se můžeme možná o něčem bavit. I když, žádné peníze nesmažou krev z vašich rukou, to si pamatujte. Dokud bude na světě generace která to ví, tak vám nedáme pokoj a budeme ukazovat na to, co jste zač.

Dnes už nepoužíváte kulomety a tanky, ale peníze a drtíte nás ekonomicky jen abyste měli dost na vaši migrantskou politiku. Němci by měli vědět, že je obyčejný český člověk nikdy nebude mít rád a nikdy jim nebude věřit.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.