Pro obdivovatele nácků a- a a+

Ještě dnes se nalézají masové hroby z dob druhé světové války. Poslední má kolem 750 obětí. Většinou skončili kulkou do týla. Ano, tohle je nacismus a k němu vám teď dám výrok Pavla Novotného, které obdivuje nacismus.

Poslední dobou vyhledávám údaje které nejsou tak známé, ale které ukazují nacisty v plném lesku jejich zrůdnosti, špíny a vrozené chuti zabíjet vše, co jim stojí v cestě.

Dnes vám ukáži jak to bylo v Bělorusku. Pokud my pláčeme nad Lidicemi a Ležáky, tak věřte, že v Bělorusku bylo vypáleno 628 vesnic. Jejich obyvatelé byla nahnáni do kostele, nebo do stodoly. Budovu pak polili benzínem a zapálili. Nacistická zvěrstva jsou velmi dobře známá, ale u nás jsou lidé, co z nich dělají zachránce Evropy a já budu tak dlouho psát jak to bylo doopravdy, jak to jen půjde.

Hitlerův výrok.   Existuje zaznamenaný výrok Adolfa Hitlera ze 17. řijna 1941: „Slovo svoboda pro mě znamená právo mýt se o svátcích.  Je tu jen jediná povinnost: germanizovat tuto zemi německou imigrací a na domorodce pohlížet jako na rudokožce. Hitler neměl ani nejmenší pocit viny při sestavování plánů na masové vyvražďování. A byť se mluví nejvíce o holokaustu, během něhož šlo o „definitivní vyřešení židovské otázky“, v existenčním ohrožení se ocitly další národy a etnika. Bylo to právě Bělorusko, konkrétně Mogilev, kde si nacisté poprvé vyzkoušeli zabíjení lidí výfukovými plyny. Následně se ukázala tato metoda jako málo efektivní, ale samotné použití ukazuje na zrůdnost uvažování. Pokud si někteří Bělorusové na základě neblahých zkušeností se Sovětským svazem mysleli, že Němci jsou osvoboditelé, tak záhy zjistili, že nejde ani tak o osvobození, jako o etnickou genocidu.

Podle  záznamů mělo být 75 % obyvatel zlikvidováno a zbylých 25 % zotročeno. Na území Běloruska vytvořeno 260 koncentračních táborů. V Bělorusku se ukázala jako nejlepší metoda partyzánský boj, ale chyběla jim výzbroj. Po německé porážce u Stalingradu se situace na frontě obrátila a běloruští partyzáni dostávali mnohem větší pomoc. Běloruští partyzáni tak uměli narušovat chod válečných přesunů. Zabili na 500 000 vojáků, vykolejili přes 11 tisíc německých vlaků a zlikvidovali 948 štábů.  Němci se partyzánům ale i civilním obyvatelstvu krutě mstili. Přesto se Bělorusové nevzdali a své mrtvé tvrdě pomstili.

Ještě dnes se nalézají masové hroby z dob druhé světové války. Poslední má kolem 750 obětí. Většinou skončili kulkou do týla. Ano, tohle je nacismus a k němu vám teď dám výrok Pavla Novotného, které obdivuje nacismus.

Záběry jsou použity z filmu Jdi a dívej se.

Kdo by ho rád viděl, stačí kliknout na odkaz a stáhnout si film.

2 komentáře

Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.

 1. Frank

  Po precitani som sa snazil najst odpoved na par veci.... Aku medicinu beriete ze to vsetko unesiete??? Toho \\\"pana\\\" Novotneho, teda zrudu, ako sa vyrovnat s jeho existenciou a nazorom? Ak on VEREJNE tvrdi co ste napisala, mozem sa ja vyjadrit ze by bolo spravodlive ho do toho kostola zatvorit, zavarit ocelove pasy na dverach, zamurovat okna, a jedine nechat otvor 5-6 metrov nad podlahou aby vykoumal ako sa tam jeho pazourama vyskrabat. Az prestane jecanie, krik, zufale nareky a zavladne ticho, rozbit stenu a zlikvidovat co po \\\"panovi\\\" ostalo tak, aby neostala ziadna stopa. Hanbim sa ze som z toho naroda, Hanbim sa ze dnesna \\\"civilizovana\\\" spolocnost tuto nehoraznu drzost dovoli. Preco? Pretoze historia sa zopakuje, Na neuveritelne sofistiookvanej urovni. Az teprve potom uvidite kto ej HOMO SAPIENS.

  Odpovědět
  • Milena Doušková

   Někdo to musí nést. Nesmíme být všichni neteční.

   Odpovědět

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.