Sověti neměli osvobozovat Československo, nandal nám to Topolánek a- a a+

Tak to opravdu pecka. Opravdu by bylo lepší aby se do toho Rudá armáda nepletla? Tím chtěl Topolánek říct, že měli Němce zahnat za svoje hranice, přestat bojovat a vrátit se domů?

Sověti se neměli plést do osvobozování. Od politiků jsem opravdu zvyklá na drzosti a hovadiny všeho druhu. Tentokrát tomu dal korunu Topolánek.

Tak to opravdu pecka. Opravdu by bylo lepší aby se do toho Rudá armáda nepletla? Tím chtěl Topolánek říct, že měli Němce zahnat za svoje hranice, přestat bojovat a vrátit se domů? Nebo by je nechal osvobozovat všechno kromě Prahy? Co by na to řeklo Polsko a další státy kde Rusové bojovali za životy cizích lidí?  Kolik mrtvých by bylo, kdyby Němcům nedýchalo na záda Rusko? Válka byla u konce jen díky Rusku a nic na tom nezmění ani kecy nějakého Topolánka.

Stalin neosvobozoval, Stalin dobýval. Hitler dělal co? Ten nedobýval, ale osvobozoval od Stalina? Osvětim, Bergen a další postavil Rusové nebo Němci? Naši spojenci udělali co? Prodali nás jak Jidáš Krista. Všichni se podepsali na druhé světové válce a s tím už nikdo nic nenadělá. Můžete kydat špínu kam chcete, všichni byli stejní darebáci.

Tady je třeba se dívat ne nahoru, ale dolů. Na ty milióny lidí co zemřeli. Hroby mají po celém světě a vy znesvěcujete jejich památky tím, že se neustále snažíte přepisovat dějiny ve prospěch Německa. Obyčejní lidí vědí, co byl Stalin zač, ale nic to nemění na tom, Rusové jako národ zachránili tolik lidí od utrpení, že se to nedá vyčíslit.

Pan Topolánek neví, co musely vydržet ruské ženy

Strašné utrpení ruských žen v táborech smrti.   Násilí, šikana, mučení, bolestné popravy sovětských žen zajatých nacisty. V Rudé armádě bojovalo více než 800 tisíc žen. Němci je nepovažovali za vojáky a proto se na ně nevztahovalo mezinárodní pravidlo pro zacházení s válečnými zajatci. Materiály norimberských soudů zachovaly pořádek platný po celou dobu války – střílet všechny komisařky, které rozeznává sovětská hvězda na rukáv a ruské ženy v uniformě.

Pokud tyhle bojovnice skončily v koncentračních táborech čekala je poprava, ale pře ní byly ženy zbity, brutálně znásilněny, na jejich těle byly vystřiženy kletby. Těla byla často svléknuta a odhozena, aniž by přemýšlela o pohřbu. Nespolehlivé ženy byly popravovány. Dokonce je zaživa zasunovali do ohniště spalovacích pecí. Téhle ženě než ji oběsili, uřezali prsa a německý voják se směje.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.