Santa Claus a- a a+

Když ti ty dvě kačenu namalovaly takovej osud, tak to nepůjde, když budeš bydlet tady s nima. Musíme ti najít jiný místo, kde ti tu tvoji arogantnost, samolibost a ty zlodějny budou tolerovat a našla jsem, že jedině v Čechách najdeš dost pitomců, co ti budou zobat z ruky a nechají tě skákat po jejich hřbetech.

Kdesi v Americe, stojí chajda a tam útulnej obejváček. V ušácích sedí dva prapodivní človíčci. Muž si cosi čte a žena štrykuje šálu, která má už skoro dva metry. Tak nevím pro koho, třebas je utlouká čas.

Hele Santo, jsem v tom,” promluvila žena.

Neříkej mi Santo, kolikrát to mám opakovat.”

Pro lidi jsem Santa Claus, pro tebe Claus,” znechuceně se podíval na Santa Clausku manžel.

Jo, a jak v tom? V čem?”

Clauska otočila oči v sloup:

Ty jsi fakt blbec. Co asi v tom, v jináči, zbouchnutá, naprcaná, těhotná, čekám mimino, jasný?”

Teda Clausko, co to žvaníš? Víš, kde není sex, není ani potomek. Nemáš jen větry?

Clausíku, to že ty nesexuješ neznamená, že ani já ne.”

Ne teda, ty jsi mrcha zrádná,” povzdechl si Claus, ale nějak zvadle.

S kým jsi si to uplichtila?”

S trpaslíkem. Sice je malej, ale fakt šikovnej a chytrej jako opica. Vlítl mi pod sukni a než jsem řekla A už jsem chtěla i B,” zasmála se Clauska.

Když přišel její čas, narodil se jí zdravý , silný kluk a u kolébky se zastavily sudičky, aby mu popřály do života.

Sudička Karolína:

Jsi sice parchant, ale jak tak koukám do tvý hlavy, tak jsi pořádně arogantní už teď a až vyrosteš budeš pěknej hajzlík. Dávám ti povahu, po které každý bordel zteče.

Sudička Vilemína:

Tak když seš arogantní hajzlík, budeš potřebovat prachy. Slibuju, budeš jich mít dost, ale nedostaneš je jen tak. Budeš mít špínu i za ušima a tím pádem zralej do pekla. Je to kluku na tobě, kterou cestou půjdeš.”

Sudička Mína:

Stála nad klukem a dlouze přemýšlela. Obě sudičky už přešlapovaly netrpělivostí, když z ní vypadlo:

Když ti ty dvě kačenu namalovaly takovej osud, tak to nepůjde, když budeš bydlet tady s nima. Musíme ti najít jiný místo, kde ti tu tvoji arogantnost, samolibost a ty zlodějny budou tolerovat a našla jsem, že jedině v Čechách najdeš dost pitomců, co ti budou zobat z ruky a nechají tě skákat po jejich hřbetech. Tak kluku a jedem.”

Mávla kouzelnou hůlkou a kluk se přenesl do české rodiny a do vínku dostal povolání politik. Jméno si prý mám domyslet sama.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.