Nošením roušek nechráníte jen sebe a své blízké.

Michaela Kudláčková sluníčko jak vyšité a- a a+

Od této paní jsem se dozvěděla, že pokud podporuji Andreje Babiše, tak jsem zvrácená a mám křivý charakter (nevolím ho, ale respektuji jeho voliče). Také s chutí schvaluji vše amorální a sprosté.

„Denně se přesvědčuji o tom, že v této zemi žijí lidé, jejichž schopnost vnímat realitu je někde mezi nulou a mínus pěti miliony. Lidé, kteří jsou schopni vnímat realitu, ale jejich mysl a morálka jsou natolik zvrácené a charakter tak křivý, že jim cokoli amorálního, sprostého a bezprecedentně trestuhodného nevadí, nebo to přímo schvalují, či provádí. Ale rovněž se denně přesvědčuji o tom, že kolem mě žijí také charakterní, poctiví, dobří, inteligentní a slušní lidé, kteří svůj život staví na morálním kodexu, laskavosti, odvaze, hrdosti a lidských hodnotách mravních. Děkuji, že tu jste, hluboce si vás vážím! Tímto postem bych také ráda ve vší slušnosti požádala všechny, jejichž charakter jim povoluje, adorovat člověka, který svou nevídanou sprostotou a lhostejností k životu v jeho základní podobě, ohrozil zdraví a životy lékařů, záchranářů, prodavačů a všech, kdo se aktuálně obětují, abychom tady úplně nevymřeli, a nyní jsou sami nemocní, protože zůstali bez ochrany, která jim byla zabavena, zobchodována a nenahrazena, což ohrožuje jejich život, národ šije teď roušky svým lékařům. Prosím ty, kteří trestuhodné jednání, jakého se tato vláda v čele s Andrejem Babišem schvalují, obhajují či nejsou schopni pochopit, jak fatální je to pro celou společnost, aby se dobrovolně stáhli z mých přátel. Nemohu a nechci říkat přítel byť je virtuální někomu, kdo adoruje něco, co slušný člověk musí pouze odsoudit a nikdy neodpustit.S každým uzavřeným oddělením další a další nemocnice, kde přibývá nakažených lékařů jsem znechucenější, zděšenější a víc šokovaná z toho, že se tohle vůbec mohlo stát. Že se vůbec může někdo něčeho tak šíleného dopustit. Ani ten nejpodlejší vojevůdce nepošle do první linie neozbrojené vojáky! A tím méně jsem tolerantní k těm, jimž absence obyčejného lidství a srdce dovolí, to omlouvat a hájit. Odejděte, děkuji.

Michaela Kudláčková

Od této paní jsem se dozvěděla, že pokud podporuji Andreje Babiše, tak jsem zvrácená a mám křivý charakter. (Nevolím ho, ale respektuji jeho voliče)Také prý s chutí schvaluji vše amorální a sprosté. K tomu aby si tahle paní někoho vážila je třeba být na správné straně, to je, na straně sluníček volících jen ty, které volí ona a milovat EU a milovat pana Hamáčka. Tak to mám smůlu, protože nechci ani Hamáčka a EU totálně selhala a to si ta paní vůbec nevšimla. Žádný krizový štáb, žádné nařízení a zařízení všeho potřebného. Ticho po pěšině a naše kamiony ukradené Německem.

Britové se dál veselí a očekávají nákazu 60% obyvatel, Německo má zase spadeno na důchodce, protože mladí to prý zvládnou, ale staří ne. Italská vláda selhala na všech frontách, protože tam nebylo nic a kdo jim nabídl pomoc. Komunistická Čína. Kdo nabídl nám pomoc? Opět Čína, Rusko a dál nic. Je velmi snadné kritizovat a plakat, že si vyrábíme roušky, ale tohle byli nuceni dělat všichni. Nebo máte pocit, že ve skladech má stát nekonečné množství? Jaká to naivita.“

Kdo pomohl Číně když tam lidé umírali? Nikdo, všichni jen křičeli jak šílení, že to mají z pečených netopýrů. Taková pitomost. Nejste schopni ani pobrat, že Čína je prostě jiná. Má své mravy a svoje tradice a vy nemáte právo je kritizovat. Oni se nám také nepletou do života.

Proč se paní Kudláčková obouvá do voličů Babiše, tak to fakt nevím. To nejsou lidé co by jezdili do Itálie na dovolenou a pak se vraceli domů roznášet Koronavirus. Tihle lidé pracují a vydělávají a za to všechno se jim dostává pohrdání, ponižování a nadávky. Kdo se řídí pravidlem demokracie tak ví, že každý má právo na svůj názor. Proč ho má respektovat asi 60% proti 40%. Nezvládají, že jsou v menšině a že lidem jsou u pozadí hvězdy nynější, minulé i budoucí. Obyčejným lidem jsou ukradené celebrity, mají dost svých starostí.

Takže bych paní Kudláčkové poradila ať je dál tím čím je, a neostouzí lidi, co jí vůbec nic neudělali. Ať si pracuje s ezoterikou a píše co chce, ale ať laskavě tutéž svobodu dopřeje ostatním a přestane s urážkami. Také bych se mohla přestat ovládat a napsat docela nevybíravě co si myslím jinak, než těmito slušnými slovy.

Paní Kudláčková, běžte se vycpat.

2 komentáře

Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.

 1. K-NOBL-AUCH

  Kraaava korunovana, osvietena a vysvatena. Uz chybi len koruna co vyrve poverenemu oficierovi z ruk a nasadi si ju na hlavu. Chudak Napoleon! To bude mat peknu spolocnicku.

  Odpovědět
  • Milena Doušková

   Franku, je to zkrachovalá dětská hvezdička a je blbá jako rozladěná basa.

   Odpovědět

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.