Nošením roušek nechráníte jen sebe a své blízké.

Zeman je sračka, slova Jakuba Jandy a- a a+

Tak pro koho kradou ty roušky? Staré lidi chtějí nechat pomřít a mladí to nepotřebují. Vypadá to, že chtějí nechat pomřít lidi v ostatních státech tím, že jim seberou ochranu. Pořád je to stejná pakáž a divím se, že už je všichni neprohlédli.

„Prezident České republiky není jen vlastizrádce pracující pro Rusko a pro Čínu, ale také sračka, co se v době největší národní krize za generace někde schovává. Ale možná je to tak lepší, nikdo na ty jeho kecy a lži není zvědavý,“ Jakub Janda, toho času pracující v neziskové organizaci, dříve se živící jako pornoherec.

Miloš Zeman pronese tento týden projev

Uvedla to dnes Česká televize s odkazem na mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka…

Pak přidal, že Andrej Babiš obrovsky selhal. Tohle mne docela baví, protože tuhle přiblblou větu čtu napříč politickým spektrem. Pochopitelně s Kalouskem v čele, v závěsu Fiala. Docela ráda bych je viděla v jeho situaci. Nemyslím, že by si poradili lépe, spíš naopak. Pamatuji, když se nechtěl vzdát našich zásob a poslat je do Číny a raději poslal peníze. Na jejich nátlak nakonec odeslal i nějaký zdravotnický materiál. Kdyby bylo po jeho, zůstal ve skladech. Pánové si nějak nevšimli, že nedostatek je po celém světě a že se všichni snaží jak mohou sehnat zdravotnický materiál po celém světě.

Co mne však velmi zaráží a divím se, že se všichni vyznavači EU neozývají, je totální neschopnost EU zřídit krizový štáb, zařídit dostatek testů a roušek. Ticho po pěšině, ale jim se nic nevyčítá. Možná je to tím, že hlava EU Německo zavedla praktiky přímo mafiánské.

Německá vláda prostě ukradla zásilku respirátorů a roušek, která jela přes jejich území do Rakouska, Švýcarska, Slovenska, Maďarska a do Česka. Copak na to řekla Merkelová? Prý chtějí zajistit aby materiál dostaly ty správné ruce, rozuměj německé ruce.  Tyhle země si je objednaly a zaplatily, ale k čemu to je, když špičky EU se rozhodli, že všichni mohou pomřít, ale oni budou mít všeho dost. Nepřekvapuje mne to. Staří, pořád stejní Němci jako za druhé světové války. Mírové roky nezměnily.

Do toho nám začne hovořit pražský primátor Hřib a zasypává vládu, potažmo Babiše, požadavky ohledně roušek a dalšího materiálu. Myslím, že post primátora hlavního města je docela vysoký a nevidím důvod, aby se Hřib i s Piráty nezapojili do shánění roušek. K čemu jsou Praze, když nedokáží zařídit nic, jen požadovat a stěžovat si. Konkrétně Hřib by se klidně mohl obrátit na Čínskou republiku, omluvit se a požádat o pomoc. Pouk není schopen nic sehnat, tak může celý magistrát zaměstnat šitím roušek pro celou republiku. V této době to bude mít větší smysl jak nějaká hloupá kritika.

Německá státní televize ARD

Po úžasné písničce pro děti Má babička je stará ekologická svině se německá státní televize ARD opět vyznamenala a bezohledně zaútočila na staré a nemocné lidi. Virus zabíjí jen staré a mladé nechává být. Díky tomu se planeta uzdravuje. Prý lidé nad 65 let zničili tuhle planetu a tak je spravedlivé, že umírají. To je spravedlivé. Generace 65+ ničila tuto planetu posledních 50 let. Ale nezasahuje jen staré, ale také lidi s kardiovasculárním onemocněním, které se vyskytuje především v rozvinutých a prosperujících zemích. Případně lidi, kteří jsou při těle a málo se pohybují.

Tak pro koho kradou ty roušky? Staré lidi chtějí nechat pomřít a mladí to nepotřebují. Vypadá to, že chtějí nechat pomřít lidi v ostatních státech tím, že jim seberou ochranu. Pořád je to stejná pakáž a divím se, že už je všichni neprohlédli. Pozor na Německo, protože to se rovná Evropská Unie.

Na závěr jen podotknu, že všem kritikům bych přála, aby tuhle situace museli řešit a nejen kritizovat. Ukočírovat národ není moc velká legrace. Ono se totiž něco doporučí, pak přikáže a stejně jsou lidé kterým je to to totálně u prdele a dělají si co chtějí virus ne-virus.

Můžeme použít sci-fi scénář a říct si, že se mladí konečně zbaví důchodců a budou mít pokoj. Dobře, tak my staří vymřeme na virus a vám vybuchnu pod zadkem bomba, protože mrtvých na tuhle zasranou ekonomiku bude pořád málo. Nebo se snad najde ještě trdlo, co má pocit, že peníze mají hodnotu? Nemají, protože všechny země jsou v totálních dluzích a neumí to řešit jinak než válkou. Taková je pravda a nic na tom nezmění pitomost sluníček co ještě pořád věří EU a nevidí si na špičku nosu.

Jak je možné, že EU poslala Turecku další peníze a přitom dobře ví, že Turci už na hranicích pomáhají migrantům. Je jen otázka času, kdy hranice padne. Nebo Řecko vytrhne našich  osm policistů které tam Hanáček poslal? Fakt už mám té naivity docela plné zuby.

2 komentáře

Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.

 1. K-NOBL-AUCH

  Ticho po pěšině, Aspon par slov v cestine! Ano ticho po pesine, ale zalezi kto Vas plati. Tym ze sme obklopeni expertmi, mudrcmi a kecalkami co radi poradia mame to velmi tazke. Budeme musiet pouzit svoj rozum a vyplavat z tichto rozbesnenych vod sami.Nejak. A ja bezim do mesta a na to kafe poslem. Dajte tomu tak tyzden.

  Odpovědět
  • Milena Doušková

   Franku, já jsem z té situace utahaná jako kotě a ještě musím číst blitky nějakých pitomců, co mají pocit, že mi mohou nadávat, Je to únavně, ale to vy známe. Mějte hezký den.

   Odpovědět

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.