Nošením roušek nechráníte jen sebe a své blízké.

Evropa svlečená do naha a- a a+

Invaze dnešních migrantů je toho důsledek. Jen nevím, proč mají trpět Slované. Otroci znamenali hlavní bohatství všech přímořských evropských států kromě Polska. Žádný slovanský národ neprovozoval praktiky Britů a ostatních otrokářských států.

Kdo se chce vyznat v přítomnosti, musí znát i minulost, jinak nepochopí souvislosti

Máme přelom 16-17 století a a Evropští nadlidé v podobě Britů poznávají chuť rasismu a obrovských zisků plynoucích z jeho provozování. Afrika je jejich pokladnicí a rájem a nekonečným lovem pracovní síly, kterou považují za zvěř a jako s takovou je s ní zacházeno. Je to prostě jen majetek. Mohou ho používat, ničit, rozbít.

Britský lovec otroků John Hopkins si dokonce za lov „podlidí“ vysloužil od královny rytířský řád. Nikdo neřešil jak se s těmito lidmi zacházelo. Že byli loveni ve svých vesnicích, pak jim nasadili obojky a vedli je jako tupá zvířata do lodních podpalubí, kde jim polovina zemřela dříve, než je dovezli do Británie k jejich zneužití a použití. Ženy měly dokonce dvojnásobnou cenu, protože se dali 2x zneužít. Odpoledne dřely na své pány a v noci jim musely posloužit na sexuální hrátky. Rodili se mulati jak na běžícím páse, ale práva ti mulati neměli žádná, protože žilách jim kolovala černošská krev. I kdyby byli bělejší než běloch, byli pořád mulati – podřadná rasa.

Po Africe přišla řadu Amerika. Evropské země museli trvat na tom, že černoši nejsou lidé, protože jinak by nemohli ospravedlnit svoje chování. Rasismus je na světě i když se tomu říká kolonialismus a převýchova divochů. Nejen Britové si z rasismu udělali bezva obchod, protože Španělé byli stejně nenasytní a stejně krutí. V rámci pořekadla mrtvý indián = dobrý indián, vyvražďovali celé národy. Jejich krutost neznala mezí. Svým obětem řezali nosy, ústa a brady a pak je posílali umírat v bolestech na ulici. Své oběti upalovali, párali jim břicha a neušetřili ani děti. Ano, slavná evropská smetánka se chovala jako bestie. Hlad po nových územích a jejich bohatství včetně pracovní síly zdarma byl pro Brity a další Evropany neukojitelný.

Ukrajovali z indiánského území stále víc a víc, až se začali Indiáni v čele s Pontiakem bouřit a musel zasáhnout britský král Jiří. Bylo to k ničemu, protože jím zaručené místo pro jejich život bylo pořád porušováno, protože příliv přistěhovalců se zdál nekonečný a všichni chtěli jen jedno. Indiánskou půdu. Boj byl nevyhnutelný a po ní přišla americká revoluce a osvobození od Britů.

Největší africké tajemství je založení prvního koncentračního tábora Němci. 30 let před fašismem si tohle vraždění vyzkoušeli na Afričanech. Výsledek byl pro domorodce zničující. Evropané ve jménu impéria vraždili, mučili a zneužívali všech domorodců na území kam šlápla jejich okovaná bota. 1900 čas prosperity Evropských přímořských států v čele s Británií. Čas genocid a čas vyvraždění celých národů.

Roku 1830 osvícenci chtěli ukončit dobu kolonializmu. Sice skončili, ale poněkud prazvláštním způsobem. Nikdy nepostavili žádné Afričany a Asiaty na svoji úroveň a navždy pro ně zůstali podřadnou rasou – rasismus jak vyšitý. Když je nedokázali zničit, nebo ovládat po svém, tak povolali na pomoc misionáře. Výsledek byl ten, že domorodci nejdou zcivilizovat a když neumí přijmout tu pravou katolickou víru, je lepší je vyvraždit.

Nejsnáze to pochopíme na národu Tasmánců v Karibiku. Když je přišli Britové civilizovat, bylo jich 5 000. Po jejich bohulibé činnosti jich zbylo 300 a ty raději odvezli na jiný ostrov, aby vůbec přežili. Nešťastní Aboridžinci podlehli těžkým depresím, vymírali na nemoci a neschopnost mít děti. Nakonec vymřeli po přeslici během jedné generace. I tohle umí ti skvělí Britové. V Jižní Africe vyvraždili národ Khoisanů a potom kmen San z národů Křováků. Zabíjeli je po tisících. Pořádali na ně lovecké hony jako na zvířata. V jižní Americe vybili Pamské Indiány. Prý k ničemu jinému nebyli. Tak dlouho vraždili, až se jim zastesklo po době otrokářské, protože jejich vlastní vinou jim chyběli pracovní síly. Tak se všechno rozpadlo pro lidskou ziskuchtivost která nezná překážky. Nejlepší pro ně bylo povolat vědce, aby měřením potvrdili, že to co není bílé, není člověk. Dostali požehnání k dalším genocidám a uchvacovaní.

Britové a Indové je velmi smutná kapitola pro Indy a veselá pro Británii. Slavila se korunovace královny Viktorie, na kterou bylo pozváno 60 000 lidí. V té době zrovna zuřil v Indii hladomor. Indové umírali po tisících hladem, přestože loděnice byly plné potravin které vypěstovali, ale ty byly určeny na britský stůl.

Dříve totiž Indové pěstovali jen pro sebe a svoji potřebu. To se obsazením Brity změnilo. Chudí lidé byli nuceni pěstovat potraviny pro ně a tím Britové porušili potravinovou rovnováhu. Roku 1977 byl takový hlad, že Indové páchali hromadně sebevraždy a jiní propadli kanibalismu. Potom lord Litn dostal „geniální“ nápad. Začal zřizovat pracovní tábory. Podle dostupných pramenů byly horší jak německé koncentráky. I denní příděl byl nižší jak dávali fašisti. Následkem této vyžírací politiky roku 1880 zemřelo hladem 8 000 000 lidí, roku 1890 a 1890 další Indové. Celkem na nenažranost Britů zemřelo hladem 30 000 000 Indů. Královna Viktorii určitě hladem netrpěla.

Britové svůj rasismus vyšperkovali ještě více. Najednou začali dělat rozdíly i ve vlastní zemi. Měli dělnickou rasu, venkovskou rasu a zločineckou rasu. Jen oni byli elita. Obyvatelé Afriky byli bezmocní proti genocidě ze strany Evropanů.

Abych byla spravedlivá, tak nejen Britové byli krutí kolonialisté, ale i Němci a další. V 19 až 20 století byla Namibie německou kolonií. Jejich obyvatelé Hererové vzdorovali vyhlazení docela úspěšně, tak pro ně Němci vytvořili první koncentrační tábor. Vězni byli v řetězech, mučeni a zabíjeni. Jejich pověstná Žraločí zátoka bylo místem jisté smrti. Němci si z Namibie vytvořili svoji laboratoř a naučili se efektivně vybíjet celé kmeny.

Ani Belgie nemá čisté svědomí. Jejich král Leopold II. byl při Evropském porcování Afriky úspěšný a získal pro sebe Kongo. V roce 1868 bylo 95% Afriky obsazeno a vysáváno. Leopold byl zvláště krutý a lakomý člověk. Tvrdil, že bude domorodce vzdělávat a všechny prostředky vloží do jejich země. Lhal a nechal domorodce udřít k smrti. Museli plnit pracovní normy a pokud to nezvládli, odsekávali jim pro výstrahu ostatním pravou ruku. Výsledek za 40 let jeho vlády je pokles domorodců z 20 000 000 na polovinu. Humanita opravdu Belgii neříkala nic.

O rasismu na násilně dovezených Afričanech v Americe je vše známo a myslím, že doteď si bílí myslí, že jsou něco víc. Tak proč se ví jen o holokaustu na židech. Zahynulo jich prý 6 000 000. Ovšem v celé Evropě jich žilo necelé 3 000 000. Počty nesedí, ale to není podstatné. Na stejném stupni jako Němci musí stát všechny země, co jako kolonisté vyvraždili beztrestně celé národy.

Invaze dnešních migrantů je toho důsledek. Jen nevím, proč mají trpět Slované. Otroci znamenali hlavní bohatství všech přímořských evropských států kromě Polska. Žádný slovanský národ neprovozoval praktiky Britů a ostatních otrokářských států. Naopak i oni se stávali jejich otroky. A doba se nemění. I teď považují Slovany za méněcenné, jen si to musíme umět přiznat.

2 komentáře

Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.

 1. K-NOBL-AUCH

  Pravda boli. Ovsem na to je treba silny zaludok. Ja by som dal imanie vediet kolko ludi sa najde co vsetky historicke fakta tu uvedene budu citat. Prvy priklad: Je pravda ze nejaky "vych-caalek" zadrzoval stovky tisic rousek a chcel vyjednavat so statom o vyssiu cenu? Hyenizmus v rep. Ceskej. Druhy priklad? V zemi slobodnych dlhe roky letel vyraz \\\"manifest destiny\\\" Posledny osvieteny predstavitel naroda co to pouzival bol Obama. Moron ktory je u kormidla dnes a na najnizsom stupni moralanej urovne to zatial nepouzil. Manifest destiny? V najprimitivnejsom preklade asi takto: My sme vyvoleni. Predurceni. My mame pravo na vsetko co robime, kde robime a ake nehorazne nasledky nase ciny zanechaju to nas nezaujima (Nase lzi podvody rabovaneie a vrazdy za bileho dna) Na divadelnej scene sa objavil \\\"prtous\\\" menom Corona (kyticka) A si spieva, tanci a sa smeje....Vy zebraci, vy holota! Ja vam ukazem manifest destiny! P.S: Suhlasne a znechutene. Vidim statisice lebiek a rohov bizonov a haldy kozi. Miliony zvierat po preriach boli zlikvidovane na povel armady aby Indiani padli hladom. Az na par rezervacii a zdevastovaneho uzemia kmenov Navajo, Hopi (viz.vydrancovnae zasoby uranu)

  Odpovědět
  • Milena Doušková

   Ano, to je ono. Na světě jsou vyvolení a pak zbytek lidstva. Je to zajímavý námět na článek, zkuste ho zpracpvat.

   Odpovědět

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.