Covide, vrať nám obyčejnou chřipku a- a a+

Buďte tak hodní vy odborníci viru znalý a vysvětlete nám to po lopatě, protože na tohle můj venkovský, někteří politici herci by řekli vidlácký, rozum nestačí.

Všechny minulé roky nám tady řádila nějaká chřipka, zavírali se nemocnice a to bylo všechno. Sem tam nějaké malá zpráva. Teď máme Covid a je to fakt borec. Cestou asi sežral všechny ostatní chřipkové viry a triumfálně obsadil vše co se dalo. Nebo jak to je? Ostatní chřipkové viry se na nás lidi vybodli a řekli si, že Covid má přednost?

Buďte tak hodní vy odborníci viru znalý a vysvětlete nám to po lopatě, protože na tohle můj venkovský, někteří politici herci by řekli vidlácký, rozum nestačí. Je mi jedno kdo z vás odborníků to bude, ale chtěla bych jasné vysvětlení kde jsou a proč nás už neotravují a nechtějí nás zabít. Odborníci přece musí vědět, že jediná cesta na viry je společná imunita a ne nás zavírat v domech.

O dřívější viry zabíjeli, ale nebyl kolem nich takový tanec, nikdo nám nezacpával pusu rouškou, nedával rozkazy, ty buď doma v karanténě, tobě vezmeme krev na rozbor, stůjte od sebe vy hlupáci aspoň dva metry, nechoďte na koncerty, stejně je zakážeme. Teď vám vy hlupáci dodrbeme ekonomiku a zkusíme zničit to málo co tu ještě zbylo. Malí živnostníci jsou stejně k ničemu, tak je pošlete do kytek i s tím jejich podnikáním.

Ano vážení, tak to na mě působí a nemyslím si, že jen na mě. Třeba si už konečně všichni otevřou pusu a nedovolí tak šílenou manipulaci s námi všemi. Dokažme jim, že nejsme hlupáci, že přemýšlíme o skutečnostech a ty vypovídají zcela jednoznačně v neprospěch vládnoucí elity.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.