Plaťte hlupáci věřící EU a- a a+

To moje hlava nebere. Teda nechce brát. Ta jejich původní sedmička si natahala chudé státy naprosto plánovitě. Potřebuje je jako levnou pracovní sílu a jako pitomce, co na budou dřít na ty bohatší země. 

Tak a je to tady. Nestačí, že jsou státy zadlužené až po uši. Nestačí, že vyrobili coronu aby zničili státní ekonomiku a dostali státu do spirály dluhů, ze které nemají šanci se dostat. EU vytváří společné unijní dluhopisy, přeloženo z EU je dluhová unie a to je v rozporu se základními smlouvami. Budeme ručit za dluhy států, které jsme teď bohatě obdarovali s tím, že je nemůže nechat padnout, protože společný trh je alfa a omega všeho. Snad je všem jasné na koho tyhle dluhy padnou. No přece na naše děti. To ony budou muset splácet dluhy, které si nadělaly jižní státy.

EU je šílená organizace která na úkor zemí, které to tak trochu zvládají chce postavit na nohy země, které vlastní blbostí a marnotratností spadly na dno. Zajímavé je, že tohle břemeno mají nést hlavně země nové. Jako třeba celá V4. Tak tomu říkám podpásovky a lidem v těchto zemích pořádní blbci, že ještě se svými vládami pořádně nezatočili. Kam spadnou všechny peníze? Itálie, Španělsko a Řecko. Tyhle země měly problémy už před coronou a budou je mít pořád. Ono se to dobře žije na úkor jiných zemí a jejich obyvatel.

Ochota pomáhat má své hranice. Až budeme mít platy a důchody jako obyvatelé těchto zemí, pak se můžeme účastnit pomoci pro jejich země. Jak k tomu přijdou ti nejchudší z nejchudších, aby tahali bohatější zemi z jejich průserů. To moje hlava nebere. Teda nechce brát. Ta jejich původní sedmička si natahala chudé státy naprosto plánovitě. Potřebuje je jako levnou pracovní sílu a jako pitomce, co na budou dřít na ty bohatší země.

Slova diplomata Kobzy.

“Zvláštní je, že se tito zastánci EU neptají, kde že na to paní Merkelová chce vzít? Resp. komu? Nevadí jim, že EU chce zavést nové daně, ani to, že pod sebe chce stáhnout příjmy z uhlíkových povolenek. Zabývejme se právě podobou a povahou onoho balíčku, který je ohromným zářezem do rozpočtů ekonomicky zodpovědnějších členských států včetně České republiky. Pod falešným hávem coronavirové krize se totiž buduje obří penězovod do předlužených jihoevropských států. V rozporu se základními smlouvami EU se vytvářejí společné unijní dluhopisy, vzniká dluhová unie, kdy ručíme za závazky a dluhy nyní obdarovaných států – a kdy v roce 2058 zaklepe na naše dveře, resp. na dveře našich dětí a vnuků, zahraniční bankovní věřitel a zavelí: „Plaťte!!!“ Celé je to jen cesta do dluhového pekla, dlážděná hezkými proslovy europolitiků.”

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.