Trochu se na to zahřeju a je mi jedno koho to urazí a- a a+

Protože nás všechny pán vyzval ke zkopírování a zveřejnění, tak jsem to udělala u sebe na webu, protože s ním souhlasím. Sice nevím co je v tom za odvahu, ale pro někoho to tak může být.

Toto je komentář u Babiše od Mirka Šustra

Trochu se na to zahřeji a je mi jedno koho to urazí, protože si za tím stojím.

Je skoro 31 let po sametové revoluci. Vláda dnes již nedodržuje ústavu ani nevystupuje „My lidé“. Mnozí z vás jste jen banda chamtivých zbabělců a nenažraných šmejdů! Zvýšily se náklady na život tak vysoko, že oba rodiče jsou vždy v práci, než aby trávili čas se svými dětmi. Svobodní rodiče, matky samoživitelky nemají šanci. Vzali jste děti ze škol.

Rodičům bylo řečeno:

„Ne, nemůžete vychovávat své děti.“

Teď je většina těch dětí hrubá a vymkla se kontrole. Budete sklízet, co jste zaseli! Vzali jste celou generaci a proměnili jste je v sobecké, ofrklé fracky, kteří nemají respekt k lidem, majetku, stáří ani autoritě! Zneužíváte lidi se smrtelnými nemocemi a některé, kteří mají jen pár měsíců života.

Dovolíte našim válečným veteránům, aby byli bezdomovci a hladoví, ale rozdáváte miliony nelegálním migrantům, nepřizpůsobivým a rvete finance do zahraničí. Zachraňujete drogově závislé stále dokola, ale odmítáte pomoci našim starším lidem i malým dětem, kteří si nemohou dovolit platit své léky, aby zůstali naživu. Ohýbáte se pozpátku, abyste byli politicky korektní, příliš vyděšení říct, že stačí. Zvýšil se důchodový věk, takže lidé musí pracovat, dokud nepadnou. Nařizujete starším lidem, kteří zaplatili už svůj dluh společnosti a jejich rodinám, aby se starali sami o sebe, buď doma nebo v pečovatelském domě.

Věci se potřebují změnit a je potřeba abyste už táhli k čertu.

Zkopírujte a vložte, pokud máte odvahu.

Doufám, že mnoho mých přátel bude mít odvahu tento článek zveřejnit.

Protože nás všechny pán vyzval ke zkopírování a zveřejnění, tak jsem to udělala u sebe na webu, protože s ním souhlasím. Sice nevím co je v tom za odvahu, ale pro někoho to tak může být.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.