Zbabělá Evropa a- a a+

Takže zbabělá Evropa, zvedni ty zatracená kolena z prachu, přestaň olizovat boty a neboř kostely. Nech si svoji kultury a kdo to nerespektuje, vyhoď tam, odkud přišli. Jinak zde dobře nikdy nebude.

Je mi hanba a smutno, ale nejde to napsat jinak. Evropská zbabělost se projevila nejvíce za druhé světové války. Všichni věděli co se děje v Německu. Všichni věděli jak moc se zbrojí, ale dělali mrtvého brouka. Nás se to přece netýká. Pak obětovali Československo a pořád měli pocit, že se jich to netýká. Jak moc se to týká celého světa se měli přesvědčit na vlastní kůži. Vlády všech zemí se ukázali jako zbabělci a buď se vzdali raději hned, nebo po prvních bojích. Jediná výjimka byla Británie, ale to jen proto, že je chránil jejich ostrov a peníze na válku z USA.

Naše vláda vzala roha a vzdala se. Nechala svůj lid napospas Němcům a seděla na zadku v Británii. Prý řídila stát ze zámoří. To jsme opravdu viděli. Jejich dovolenou v Británii jsme po válce zaplatili i s chlupama. Britové nám naúčtovali naprosto všechno. I jídlo českým vojákům, co s nimi bojovali proti nacistům. Člověku se chce zvracet.

Jediná země která se nikdy nevzdala a raději umírala byl tehdejší Sovětský svaz a proto o nich mohu napsat, tak tahle země nebyla, není a nebude nikdy národ zbabělců, národem poraženým. Možná proto ji Západ nenávidí, protože je naprosto pokořili a zesměšnili. Podle nich zaostalé Rusko a zaostalí mužici byl pod jejich úroveň. Pak jim ukázali, co znamená mít odvahu a milovat svoji vlast.

Po 75 letech píšu z nechutí, že se historie opakuje. Zbabělá Evropa leze do zadku Němcům, těm Němcům co zabíjeli jejich předky a z nich si naděla pracovní sílu. Po kolenou se plazí před černými a líbá jim boty, jen aby náhodou nebyli nazváni rasisty. Nechávají muslimy znásilňovat svoje ženy a zabíjet lidi, jen aby se náhodou neurazili.

Zase se vrátím k Rusku. Proč tam se nikdo neplazí před černými, před Němci a muslimy? Mají svoji hrdost, svoji odvahu a zase by povstali a bránili svoji zem. Tak to je. Máme se od nich co učit a máme jim co závidět. Kam se otočíme pro pomoc, až nás bude drtit okolí které nás má chránit, kterému jsme prý rovni a mají nás v úctě. Nemají. Pohrdají námi za to, co všechno jsme schopni snést a ještě pracovat na šlechtu této doby. Nikdo nám nepomůže a myslím, že v duši to ví každý z nás.

Takže zbabělá Evropa, zvedni ty zatracená kolena z prachu, přestaň olizovat boty a neboř kostely. Nech si svoji kultury a kdo to nerespektuje, vyhoď tam, odkud přišli. Jinak zde dobře nikdy nebude.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.