Černoch už svoje požadavky napsal a běloch je má splnit a- a a+

Ranami do obličeje je sundají na zem a pak do člověka kopou a kopou a nejraději mu skáčou oběma nohama na záda a na hlavu. Je tam jasný úmysl zabít, protože nikdo si nemyslí, že skákání na hlavu je pro oběť bezva legrace.

Spoluzakladatelka organizace Black Lives Matter, Charlotte Helmová si dovolila napsat seznam příkazů pro bělochy o tom, co všechny chtějí a co se má podle ní změnit. Už za to zaslouží pořádně přes hubu.

Má za to, že jim máme odevzdat majetky. Ekonomické přesuny by mohly prý napravit křivdy. Tak to je fajn. Odevzdáme jim majetky, vypadneme z vědeckých a jiných důležitých míst a necháme je velet. Třeba to bude dobře, protože s jejich IQ skončíme bez majetku všichni a až zničí námi odevzdané majetky, budeme se hádat o větve na stromě. Je jich víc, tak běloch dostane na budku, protože hrubé síle nelze vzdorovat jinak než silou a tu jsme jim nechali. Skláníme svoje pitomé hlavy, olizujeme odporné boty a lezeme černým do zadku.

Jak snadné je splnit to, co požadují.  Předkládají nám požadavky

  • Krásný požadavek – bílí lidé pokud nemáte žádné potomky, převeďte vaše nemovitost pro černé nebo hnědé rodiny.
  • Další požadavek – bílí lidé musí vynahradit finanční ztrátu za svůj altruismus v důsledku privilegií bílých.
  • Požadavek, co mne vytočil – bílí lidé, pokud zdědíte majetek, který hodláte prodat, dejte ho černé nebo hnědé rodině. Ty peníze jste povinni vydělat nějakým jiným způsobem pro privilegované bílé.
  • Požadavek, co mne pobavil – jste developer nebo skutečný majitel vícegeneračních bytů, postavte udržitelný komplex v černém nebo hnědém sousedství a nechte v něm černé a hnědé lidi žít zdarma.
  • Požadavek, co mě naštval – bílí lidé, pokud si můžete dovolit zmenšit velikost, vzdejte se domu, který vlastníte, pro černé nebo hnědé rodiny.
  • Další z požadavků Helmové – bílí lidé, pokud někdo z vás, který hodlá přenechat svůj majetek rasistickým kreténům, změňte svou poslední vůli a odevzdejte svůj majetek černé nebo hnědé rodině.

Na závěr nám sdělila že jsou trénovaní marxisté a vybudují hnutí pro černé lidi. Tak jsem udělala trochu menší koláž abyste měli představu jak jsou vytrénovaní a co to znamená. Omlouvám se hroznou kvalitu, ale všechny videa tohoto typu jsou velmi špatná. Jejich způsob potrestání bělochů je vždy stejné. Ranami do obličeje je sundají na zem a pak do člověka kopou a kopou a nejraději mu skáčou oběma nohama na záda a na hlavu. Je tam jasný úmysl zabít, protože nikdo si nemyslí, že skákání na hlavu je pro oběť bezva legrace.

Už jsem psala, že chtějí zavádět komunismus, ale podle sebe. Věřte si čemu chcete, ale tohle nebude Marxův komunismus v praxi. Tohle bude další otrokářská společnost. Až zaplaví černoši Evropu, tak budeme vědět, že to, co se děje v Americe, bude se dít i tady. Nejsem ještě babičkou a ani jí být nechci, protože by se mi ze světa odcházelo daleko hůř. Náš svět je jedna velká špinavá kosmická díra a lidské plémě je nepovedená vývojová linie.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.