Západ buduje komunismus za pomocí vakcín a čipů a- a a+

Za chvíli nám předhodí vakcínu na něco o čem nevíme jestli to vůbec existuje, ale dostanete to příkazem. Další rozkaz bude čip místo občanského průkazu. Budete denně pod lupou daleko víc, než jste teď.

Tak jsem dospěla k docela podivnému názoru, skoro přesvědčení. Východ celé roky záviděl Západu a tak se po letech klidu, míru a jistoty vrhl na západní model nejistoty, bojů a neklidu. Jenže se to děje i opačně. Jak se tak dívám, tak Západ celou věčnost záviděl Východu všechno to co neměl a co chtěl, to je komunismus. Protože věděl, že to asi nejde, tak si buduje socialismus po svém. Jak jinak vysvětlit postavení sochy Lenina v Německu. Nakonec, kdo chce kam, pomozme mu a tam.

Velké změny vždy začínaly nenápadnými protesty, pak většími demonstracemi, potom nastalo drancování a nakonec se z toho většinou stávalo věšení. Možná vodiči loutek-lidí pochopili, jak skvělý je komunismus. Jak bezvadně se tím dají ovládat velké masy lidí a nikdo jim do toho nebude mluvit, protože strach ve společnosti je to nejlepší, co potřebují ke své existenci polobohů. Čína a hlavně Korea jim ukazuje cestu a jak na to. Jen to Rusko to zase nějak zprasilo. Zase ti darebové nechtějí držet basu s elitou a jedou si tu svoji lajnu podle vlastní rozumu.

Máme to jako na dlani. Berou nám hotovost a budují naprostou závislost na bance a jejich automatech. Kdo však přemýšlí o tom co se stane, až ten bankomat jednoho dne dne nepřijme vaši kartu a nevyplivne vám peníze. Budete naprosto v hajzlu. Vzali skoro všem zemím potravinou soběstačnost. Všechno propojili a další závislost je na světě. Všechno dostáváme rozkazem a bacha na vystoupení z řady a bude ještě hůř.

Za chvíli nám předhodí vakcínu na něco o čem nevíme jestli to vůbec existuje, ale dostanete to příkazem. Další rozkaz bude čip místo občanského průkazu. Budete denně pod lupou daleko víc, než jste teď. Je tak jednoduché vás k tomu donutit. Stačí vám sebrat peníze, vašim dětem možnost škol, nedovolit návštěvu lékaře bez potvrzení o očkování. Bez čipu se nedostanete do žádné budovy, dokonce ani do obchodu. Zní to možná jako scifi, ale všechny data máme před nosem. Stačí jen myslet, číst, hledat a dávat si vše do souvislosti.

Stojíme na pokraji propasti a pokud se nevzepřeme teď, tak potom už bude pozdě a stanou se z nás lidé z Orwellova románu 1984. Jen se to stane v jiném roce a ten se sakra rychle blíží.  Jediná možnost přežití je pravá demokracie založená na morálním principu všech. Nevěřím, že je toho lidská rasa schopna a nevím, proč ještě pořád píšu. Snad doufám v zázrak, v lidskost a v možnou změnu v lidech.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.