Do každé rodiny uprchlíka a ještě si ho plaťte a- a a+

No vidíte chudáci dřou skoro zadarmo v neziskovce, ruce se jim pod tíhou práce trhají ve šlachách, ale nějakou tu kačku si od huby utrhnou. Ti jsou tak hodní, pracovní a nezištní, až si říkám, z čeho si chudáci kupují chléb, když se tak rozdávají.

Vítejte uprchlíci  Představuji vám pětici lidí, které jsou podepsány pod webem Vítejte uprchlíci. Velmi jsem se čtením pobavila a ráda se o to podělím se všemi čtenáři.

  • Magda Faltová je ředitelkou Sdružení pro integraci a migraci, členkou správní rady evropské sítě PICUM a předsedkyní Výboru pro práva cizinců
  • Martin Iller je jedním z ředitelů investic v CDC Group
  • Michal Sikyta založil projekt Uprchlíci vítejte
  • Tomáš Jungwirth působí v Konsorciu nevládních organizací pracujících s migranty
  • Milan Votypka je místopředsedou mezinárodní organizace Pomáháme lidem na útěku

Na začátku nás vyzývají k tomu, abychom jim poskytli volný pokoj, ale raději celý byt. K tomu jim laskavě máme vyplnit formulář a oni nám najdou uprchlíka vhodného přímo pro nás, abychom se  spolu v jedné domácnosti cítili hodně dobře. Jsou tak laskaví, že pokud se nám nebude dostávat dost financí, tak nám pomohou seč jim síly budou stačit, ale pozor, nikdy ne celý nájem za uprchlíka, protože to není v jejich silách. No vidíte chudáci dřou skoro zadarmo v neziskovce, ruce se jim pod tíhou práce trhají ve šlachách, ale nějakou tu kačku si od huby utrhnou. Ti jsou tak hodní, pracovní a nezištní, až si říkám, z čeho si chudáci kupují chléb, když se tak rozdávají. S administrativními náležitostmi – mimo jiné s uzavíráním nájemní smlouvy a sestěhování se nám velmi rádi pomohou, protože to je přece nic nestojí.

Ráda bych věděla, kolik těch uprchlíků má ve svých domácnostech tato pětice lidumilů. Pak mne zajímá, jestli je jim známo kolik trestných činů mají tihle uprchlíci na svědomí a že jejich koníčkem je znásilňovat ženy, protože co bílá žena, to je podle nich kurva. Pokud mají pocit, že je dokážeme převychovat, tak s tím teda nejde souhlasit. Ne, jsou nepřevychovatelní a nevychovatelní.

Proč nám sem chtějí proti naší vůli dát lidi kteří nenávidí naši víru, naše zvyky, bílé ženy považuji za zboží které se vlastní, lidi jiné sexuální orientace u nich doma shazují ze střech a ženy kamenují a zakopávají do země, pokud je rovnou nepolijí kyselinou. Chtějí nám sem vnutit mladé muže co provozují sex se zvířaty. Už by konečně měli pochopit, že Východ není Západ a jejich pitomost a zbabělost není naše. Ještě máme sílu i zdravý rozum. Nikdy nás nedonutíme abychom přijali jejich víru a jejich zvyky.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.