Zahraniční politika ČR je pro smích a- a a+

Česko je jak myška pokoušející se ohryzat dvěma slonům nohy a přitom mu nadávat do debilů a ještě po něm chce aby si lehl a nechal se zakousnout divokou, rádoby demokratickou myškou.

Česká zahraniční politika je něco, co jen tak někdo nevymyslí a co nikdo z vládnoucích elit nemůže vysvětlit ani obhájit. My strhneme Koněva, někdo vymyslí ricin, pak se odvolají dva ruští pracovníci ambasády a za chvíli vypadnou zase z Ruska dva čeští zaměstnanci ambasády. I ten poslední člověk z maličké vesnici pochopí, že tohle není diplomacie, ale pitomost.

Česko je jak myška pokoušející se ohryzat dvěma slonům nohy a přitom mu nadávat do debilů a ještě po něm chce aby si lehl a nechal se zakousnout divokou, rádoby demokratickou myškou. Rusko s Čínou se chvilku nechají okusovat, ale pak je tahle pedikůra přestane bavit, udělají dupy dup a kde bude myška? Bude zalezlá za svými západními mocnosti které rychle přijdou Česku na pomoc.

Blbost, nebude mít za koho se ukrýt, protože nás jako vždy tahle mocnosti hodí přes palubu a nakonec nebudeme mít nikoho. Ani východ, ani západ. Všichni se zbaví svých závazků vůči nám a pak si nás naporcují. Ovšem porce to nebudou moc velké, protože to co tady bylo, to už sežrali nebo odvezli, či zničili.

Zahraniční politika je tvrdá a je jen pro chytré lidi a tím nebyl Kubera a není jím ani Vystrčil. Je z nich jen samá škoda. Z toto pramení jen jedna myšlenka. Čím víc pijavic u lizu, tím horší situace pro stát a jeho lid. Zrušit senát, pustit do parlamentu jen strany se ziskem vyšším jak 10% a pak se třeba pohneme z místa a nebudeme dělat světu šašky.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.