Jsem bílá křesťanka a nechci se kořit muslimům a- a a+

Pokud chcete mít doma, v ČR, také tohle, tak seďte doma na zadku sledujte bednu, k ní si něco zobněte a jinak nedělejte vůbec nic. Ono to přijde samo a docela rychle.

Zdroj. 1.  Švédský zpravodajský server Samhällsnytt zveřejnil ve středu videoklip, který ukazuje, jak byla švédská dívka těžce zneužívána a zbita skupinou migrantů. Na videu je vidět, jak několik zmetků dupe po osamělé, bezbranné dívce. Zatím co je bita osoba, která to natáčí, řve na útočníky, aby jí „srali na žebra a pak jí je rozdupali “.

Švédská politická scéna se naprosto zbláznila. Pravice je proti migrantská, ale levice ji odsuzuje za její „nenávist“ vůči migrantům a jsou prý nechutní, když tohle otřesné video sdílejí a navíc jsou to oni, co rozdmýchávají nenávist vůči přistěhovalcům.

Zdroj. 2. Pustíte si další švédské video a tam pláče švédská policistka jak kdyby jí umíralo dítě a ejhle, ona se omlouvá migrantům za to,mže se narodila bílá. Poklekla před nimi a v pláči objímala migranty. Tohle vidět na vlastní oči u nás doma, tak jí s chutí jednu vrazím, protože ona má chránit lidi před násilím a ne se klanět sadistickým přistěhovalcům.

Pokud chcete mít doma, v ČR, také tohle, tak seďte doma na zadku sledujte bednu, k ní si něco zobněte a jinak nedělejte vůbec nic. Ono to přijde samo. Ani se nenadějete a místu roušek budou mít ženy burky a chlapy je budou řezat hlava ne hlava. Je to jen vaše volba. Rozmáhá se tu teror černých proti bílým a všechno je prý pomsta za dobu otroctví. Nějak zapomněli, že ta doba je dávno pryč a dnešní lidí, a hlavně Slované, s tím nemají nic společného.

Imigrační vlny se Česku zatím vyhýbají, přesto jsou jeho obyvatelé největší rasisté na evropském kontinentě. Nejvíce negativně hodnotili tmavé tváře právě Češi. V závěsu za nimi pak skončili Litevci, Bělorusové a Ukrajinci. Naopak nejtolerantnější jsou národy na západě Evropy – Irové, Britové nebo Belgičané. Jako tolerantní se dle dat ukázaly také balkánské národy. Jak uvádí autoři výzkumu, může to být tím, že o projektu se mluvilo v tamních médiích a zúčastnil se ho tak větší a nereprezentativní vzorek lidí.

Nejtolerantnější jsou Irové, Britové nebo Belgičané. Ano, jejich historie hýří otroctvím, kolonizaci a zneužíváním černochů. Tak ať se starají a napravují hříchy svých praprapředků když to tak chtějí, ale nám ať laskavě dají pokoj. Dosáhli jen jedno. Jsem hrdá, že jsem podle nich rasistka, protože pro mne to znamená bát vlastenka. Mám ráda svůj domov, naši kulturu a nechci olizovat boty migrantům.

1 komentář

Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.

  1. Jirka

    Čumím do bedny, semtam něco skřoupnu a kdyby se něco šustlo, tak než naláduju colty a dohrabu se na nejbližší barikádu, bude po boji. Nezbývá mi nic jiného, než pokračovat v započatém díle a držet palce těm, kteří budou rychlejší než já. A samozřejmě, modlit se za to, aby jich bylo hodně a byli úspěšní. Zmrdům zmar !

    Odpovědět

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.