Zase ti Romové a- a a+

Když už budou tady, mohli by mi vysvětlit, proč se ze Západu zase vrací do našich zemí? Už vás omrzelo je platit a tak nám je vracíte a okořeníte to slovy a rasismu a diskriminaci.

Zase ti Romové. Já nevím, že ve světě nemají jiné starosti, jak koukat přes hranice do Česka a Slovenska na romskou populaci. Stejně o nich vědí prd a jen buzerují, radí a nakonec poroučí. Možná, že u nich se chovají jinak i když o tom opravdu z celého srdce pochybuji. Romové se prostě nezmění, teda veliká část z nich. Hned nám Britové ukáží jak se Rom stal policistou a co všechno dokázal, vzápětí nás potěší Romkou na vysoké škole. Nevím jak vám, ale mně nestačí dva příslušníci tohoto etnika jako důvěryhodný zdroj.

Milí cizinci, srdečně vás zvu na návštěvu slovenských romských osad a vybydleného Luníku. Potom se zastavte v českém Janově a vezměte to přes brněnský Bronx. Třeba potom poznáte a pochopíte, že tady je každá rada drahá. Když už budou tady, mohli by mi vysvětlit, proč se ze Západu zase vrací do našich zemí? Už vás omrzelo je platit a tak nám je vracíte a okořeníte to slovy a rasismu a diskriminaci.

K té strašné diskriminaci za kterou nám div neutrhne hlavu komisařka OSN pro lidská práva. Mluví o něčem, o čem nic neví, nikdy tam nebyla a nikdy je neviděla na živo. Žije si ve své naleštěné, bohaté bublině a bude nám kázat jak to máme dělat. Děláme moc. Děláme víc než oni, jen to nikdo nechce vidět.

Měli by vědět, že u nás jsou lidé, co pracují jak mourovatí za 15 000,- měsíčně. Důchod z toho vypočítaný je k nepřežití, protože nečiní ani polovinu. Majorita prostě jde a pracuje až se z něj kouří a v důchodě si jde přivydělat.

Pak je to skupina co celý život bere sociální dávky. Pak přijde čas důchodu, ale co to je? Ten se mu nevypočítá z dávek, ale z průměru. Ten je u nás kolem 25 000,-Kč. Takže těžce pracující dostane důchod asi 7 500,- Kč a lenoch na dávkách asi 12 500,-Kč. To jsme velkorysí debilové a ne rasisté diskriminující menšinu. Tak si je tam už vezměte všechny, my to tady bez jejich pomoci nějak zvládneme.

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.