Ženská děloha jako zbraň a- a a+

Proč muslimové bojují, stačí jim dělohy jejich žen

Po dlouhé době jsem si řekla, že je nejvyšší čas se pomodlit k Bohu. Třeba mne konečně poslechne a vyslechne. Myslela jsem na něj a modlila se tak vehementně, že se u mne v pokoji rozsvítilo nebeským plamenem, až jsem skoro oslepla.

„Kruciš, co děláš? Zhasni to svoje světlo, nebo jsem bez očí,“ vyjekla jsem na anděla božího.

„Neklej Mili aspoň přede mnou,“ obrátil anděl oči v sloup a zhluboka si povzdechl.

„Kruciš není krucifix a tak jsem vlastně neklela a ty se nemusíš hned naštvat andílku,“ hodila jsem zpátečku, líbezně se usmála a šup, byli jsme u nebeské brány kde podřimoval svatý Petr.

„Ahojky svatý Petře,“ zahalekala jsem a laškovně zatahala kmeta za sněhobílý plnovous.

„Fuj, to jsem se lekl,“ Petr si neslušně od úleku odplivnul, kouknul na mne a zakroutil nevěřícně hlavou.

„Holka nezbedná, už je ti taky dost let, ale pořád si nedáš pokoj a otravuješ. Zase chceš nějaké odpovědi od Pána Boha? K čemu ti to bude? Stejně to nakonec řekne, že vám dal svobodou vůli a ať si tak děláte co chcete, že už na vás kašle, tak co se furt lezeš,“ brblal naštvaně svatý Petr.

„Hele, nekřič na mne, já nechci pomoc, ale ať mi to vysvětlí, když odevšad slyším něco jiného, tak kdo se má v některých otázkách vyznat a on je přece jen vševědoucí. Tak se dozvím pravdu a nebude mě to tak štvát,“ odpověděla jsem hodně razantně, protože vzápětí mi svatý Petr otevřel nebeskou bránu a já jsem šla na další ze svých návštěv u našeho nebeského otce.

„Tak nevím, jestli tě mám vůbec přivítat. Ale jo. Buď zdráva Mili a na tvoji otázku ti odpovím jen krátce, protože zbytek si najdeš na internetu. Kupodivu tam v této otázce statistiky vypovídají fakt dobře a já nevím, proč už s tím něco děláte a věř mi, Mili, je to ve vaší moci, rozhodně víc jak v mojí,“ odpověděl mi svatý otec na nevyřčenou otázku.

Stejně mi to nedalo a otázku jsem vyslovila nahlas:

„Proč nás islamisté tak válcují? V čem jsem jiní než my? Podle tebe jsme všichni děti Boží, ale ono to tak už ani nevypadá. Spíš to vyznívá, že jim ty nadržuješ. Jsou všude kam se člověk koukne a dokonce zabírají i tvoje kostely,“ odpověděla jsem lstivě a čekala, že vybuchne. Vybuchl, ale smíchem.

„To teda byla podpásovka,“ chechtal se Božský otec.

„Sama dobře víš, že ty vaše boží stánky stánky jsou k ničemu a že já přebývám v srdci věřících a ne v nějakých kostelech a v rukách vašich prelátů. Zrovna ty bys to nemusela zkoušet tak drze, když sama o kostel ani nezavadíš a přilezeš si vždycky až sem. Příště se tedy modli v tom vašem kostele a třeba tě někdo uslyší. Možná tak kostelník,“ bavil se nade mnou náš božský otec.

„Ale slíbil jsem ti odpověď a tady ji máš“

Protože ještě pořád vědí, co to je mít hlad, umí plodit děti a nehromadí jen a jen majetek, neválí se před bednou  počítačem a hlavně, jejich ženy rodí, kdežto evropské ženy rodit nechtějí. Tak co mám asi tak dělat? Jejich ženy mají v průměru osm dětí na rodiny. Rovnat se mohou jim indové, číňani a cikáni. Tam to taky jede. Vy, jak si říkáte bílí, si myslíte, že jste elita a nezvládnete ani dvě děti na rodinu. Dokonce ani jedno a půl dítěte. Takže vy se zmenšujete a oni se docela jasně zvětšují. To by jste si měli umět spočítat a nedivit, že jste vy moje bílé děti na vymření a ono to zase tak dlouho trvat nebude. Tak už plav a zbytek si vygugluj,“ Bůh si zívl a pak fouknul a já byla zase doma.

Sedla jsem k internetu a tady vám dávám pár údajů a dodávám, že je mi to jasný a že jsem ráda, že se toho nedožiji. Snad bude Bůh milosrdný a nenechá mě tady čučet jako nesmrtelnou ať vím, co jste s tou naší zemí provedli.

K udržení jedné kultury pro více jak 25 let musí být porodnost vyšší než dvě na rodinu. Žádná kultura nedokáže udržet pod dvěma celými dítěte na rodinu. Porodnost 1,3 je naprosto nemyslitelná, protože to je vymírání.

Co dělat, když dva páry rodičů mají po jednom dítěti a ti mají zase jen po jednom dítěti a další generace opět jen jedno dítě. Zůstane jen jedna čtvrtina vnoučat než prarodičů. Ti je nebudou moci uživit protože pracovní síla bude menší jak lidé, co již pracovat nemohou. Tak to prostě je. S úbytkem populace ubývá i původní kultura. Porodnost v našem EU je 1,38. Jednoduše řečeno, je nemožné naši kulturu zachránit, protože Evropa vymírá. To by se museli všichni mladí rozhodnout k tomu, aby se znovu zakládali rodiny. Byl to jediný model co fungoval.

Stačí si najít historická data, nebo alespoň připomenu film Dařbuján a Pandrhola. Bylo spoustu chudoby, ale děti se rodily. Hlavně v těch chudých rodinám. Byl pořád někdo, kdo pracoval. Vlastně se jich rodilo víc než bylo možná třeba.

Doba se změnila. Postupem se vytratila chuť mít velkou rodinu a mít jen jedno začalo být znakem lidí vyšších vrstev. Chudáci začínají mít větší přístup ke vzdělání a už nechtějí mít velké rodiny. Ženy mají pracovní ambice a dělat matky v domácnosti není jejich prioritou a postupem času se to vyhrotilo do naší doby, kdy rodin valem ubývá a největší hit je žít singl a jen si tak užívat bez závazků a povinností.

Odsuzovat je za to nemohu, protože doba je taková, že mít rodinu je vydat se na cestu, kdy nevíte, jestli je vůbec uživíte. Tahle civilizace je tak zkorumpovaná, závislá na majetku a požitcích, že už je skoro nic jiného nezajímá. Pokud nepochopí, co má v lidské životě vlastně hodnotu, nemáme šanci na zlepšení. Budeme dál utrácet za věci co nepotřebujeme a dětem předáme jen počítat a internetové sítě a to je sakra málo.

Ano, vymíráme, ale množství lidí v Evropě se nemenší. Je to zásluha islámské imigrace. Ta tvoří 90%.

Muammar al-Gaddafi:

„Jsou zde znamení že Allah daruje vítězství Islámu v Evropě bez mečů, beze zbraní, bez dobývání. Nepotřebujeme terorismus, nepotřebujeme sebevražedné atentátníky. 50 a více milionů muslimů změní Evropu v muslimský kontinent v příštích pár desetiletích.“

Ano, má pravdu. Stačí dělohy jejich žen a prázdné náruče našich žen a osud je zpečetěn.

Třeba v Británii se muslimská populace rozrostla z 82 000 na 2 500 000. Je zde přes 1000 mešit a některé dokonce byly dříve kostely. Nechápu, proč tohle Britové dovolili.

Ve Francii, v jedné z největších populací na světě, je v současné době více mešit, než kostelů. Třetina dětí ve věku 20 a méně let let jsou muslimové. Ve větší městech jako je třeba Paříž je to skoro polovina. Do několika desetiletí let se stane Francie muslimskou zemí. Sladká Francie prostě zmizí.

V Nizozemí tvoří 50% novorozenců muslimové. Během 15 let polovina obyvatel Nizozemí budou muslimové.

Rusko více jak 23 000 000 to je jeden z pěti obyvatel je muslim.

Belgie čtvrtina populace jsou muslimové. Polovina novorozenců jsou muslimové. Belgická vláda uvedla že v roce 2025 třetina všech evropských dětí se narodí do muslimských rodin.
Německá vláda byla první, které o této věci promluvila veřejně. V nedávné době uvedla, že úpadek německé populace nemůže být zastaven. Německo se v roce 2050 stane muslimským státem.

V současné době žije v Evropě 52 000 000 muslimů. Německá vláda očekává zdvojnásobení během příštích dvaceti let na 104 000 000.

V Kanadě je situace obdobná. Porodnost v Kanadě je na 1,6, ale potřeba je 2,11 . V současné době je islám nejrychleji narůstající náboženství. Mezi roky 2001 – 2006 kanadská populace vzrostla o 1 600 000 z toho je 1 200 000 imigrantů.

Ve spojených státech je porodnost 1,6 . Pokud přičteme latinoameričany dostaneme se na 2,11 což je požadováno pro udržení kultury. V roce 1970 zde bylo 100 000 muslimů. Dne je to více jak 9 000 000 muslimů. Svět se mění a je čas se probudit. Musíme se připravit na realitu, že za 30 let zde bude přes 50 000 000 muslimů žijících na území Spojených států. Svět ve kterém žijeme, není tím světem, ve kterém budou vyrůstat naše děti a naše vnoučata. Islám se stane rovnocenným partnerem katolicismu. Studie ukazují že v průběhu pár let se islám stane dominantním náboženstvím ve světě.

Co vy na to?

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.