Komu vadí pan Křeček? a- a a+

Vypadá to, že přesně těm, kterými já opovrhuji. Milión chvilek, Neziskovky, TOPka a jim podobní. Vlastně jsem pro jeho volbu nebyla. Přiznám se, že jeho věk mi přišel hodně vysoký, ale jinou možnost jsem neviděla. Nejlepší možnost pro mne je pořád zrušit tento úřad. Nepřipadá mi, že má nějaké pravomoce. Spíše bych uvítala, aby konečně naše justice pracovala tak jak má a nebyla to uzavřená kasta, kde se nepovoluje vstup nezasvěceným. Starala se o vše co má a pak nemusela být ani funkce ombudsmana

„Dozvěděl jsem se, že Šimon Pánek, představitel organizace Člověk v tísni, organizace, která údajně pomáhá lidem, posílá předsedům politických stran esemesky, ve kterých jim v podstatě vyhrožuje, že budou mít velké problémy, když připustí zvolení Stanislava Křečka,“ informoval Sněmovnu.

Pokud vyhrožuje Šimon Pánek, tak moje velké přání ne, aby pan Křeček žil dalších 81 let a pořádně těmto zmetkům lezl na nervy. Pro je to totiž důkaz, že pan Křeček za něco stojí. Až fanatická nenávist těchto skupin mne o tom naprosto přesvědčila.

 • „Jana Černochová z ODS a dokonce si přála aby se ČSSD omluvilo za slova poslance Foldyny,“ a dodala jak záslužnou práci tato nezisková organizace dělá.
 • Senátor Láska Křeček se vyjadřuje jak puberťák a nemá prý šarm.
 • Schwarzenberg z TOPky nám zase oznámil že pan Křeček se stane kozlem v zahradě.
 • Milion chvilek pro změnu vyhrožuje vyjitím do ulic, pokud bude zvolen pan Křeček.
 • Markéta Pekarová Adamová z TOPky nám oznámila, že žádnou esemesku nedostala a nebylo jí vyhrožováno, takže Foldyna lže.
 • Marek Benda z ODS náš předseda žádnou esemesku nedostal.
 • Vít Rakušan, Starostové a nezávislí, řekl přímo, že Jaroslav Foldyna lže a že je to trapné.
 • Kateřina Valachová z ČSSD sdělila, že ombudsmanka má takovou důvěru, že se o ní poslancům může jen vzdát. Pokud tím myslí Šabatovou, tak žije někde jindy než obyčejní lidé kteří jí nemohou přijít na jméno.
 • Vojtěch Filip z KSČM nám svěřil, jak opilý zaměstnanec Člověka v tísni najížděl autem do studentů uklízejících po povodních a od té doby si o nich myslí svoje.
 • Pirát Ondřej Profant sdělil, že ani Pirátům žádná esemeska od Šimona Pánka nepřišla
 • Marian Jurečka z KDU-ČSL se dokonce rozčílil a vyzval poslance Foldynu, aby nelhal.
 • Pirát Ivan Bartoš potvrdil, že esemesku tohoto typu nedostal. Ale dostal hromadu jiných esemesek v souvislosti s touto volbou a to nám raději nebude sdělovat.

Navrženi na funkci ombudsmana byli Jan Matys, Vít Alexandr Schorm a Stanislav Křeček. Musela to být pro pravicové strany docela pecka, když jejich kandidáti ostrouhali a byl zvolen pan Křeček, který jim evidentně leze na nervy.

Výsledek je ten, že obyčejní lidé mají radost s volby pana Křečka. Co z toho vyplývá. Jsme schopni zvolit kohokoliv, jen to nesmí být kůň nikdo, koho prosazuje někdo jako Kalousek. Od něj je pochvala polibek smrti pro 60% národa a je to tak dobře.

Národ je neustále rozdělen a neschopen respektovat to, že názory jiných mají být tolerovány. V lidech je zlost co přechází v nenávist a myslím, že znenáviděné tábory už shodu nikdy a na ničem nemohou najít. Chybí vůle, pochopení a tolerance. Jak je možné, že nad touto funkcí se strhl takový masakr. Není tak důležitá jak vypadá. Spíš se lidé měli starost o to, kdo sedí ve všech možných radách, kdo nám velí v justici a jak jsou spojeni velcí obchodní hráči s politiky.

Měli by řešit to, že by tu Američané chtěli základnu, že jsou už v Polsku a na Slovensku a pomlouvají Maďarsko, protože je tam nechtějí. To jsou otázky, co se mají řešit. Co si o tom myslíte vy?

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.