Kdo se bojí cikánů a- a a+

Udělat takový malý soubor dřívějším článků mne napadlo v okamžiku, když jsem četla bezva titulek.

No tak to nás potěš Pán Bůh. To se zase naši politici a úředníci pos.rou před USA a EU. Honem, honem jim nabídnout byt, hezky dát dávky a mít je jako v bavlnce, jen proto, aby si neotvírali hubu a nezačali si stěžovat na „diskrimináciu“. Nic bych jim nedala. Podle nich samých se měli jako prasata v žitě, tak si hezky mohou koupit byt, jít do práce a konečně platit daně. Pokud si politici zase nadělají do kalhot, tak už nám cikáni přerostou přes hlavu tak, že se budeme divit i ušima.

Všichni. Úředníci, ale i politici a někdy obyčejní lidé co mají tu smůlu a musí žít v jejich blízkosti. Co všechno cikán může a my si o tom můžeme jen nechat zdát.

 1. Cikán ti může vynadat do bílých ku.ev. Tebe se pak nikdo nezastane, protože se to považuje za jejich přirozený projev. Ale nedej bože, aby to bylo naopak. Může ti říkat gadžo, ale běda jak ty ho oslovíš spisovným slovem cikán.
 2. Cikán má právo na stejnou zdravotní péči, jako ty. To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy nepřispěl je fakt, který je ovšem velice „rasistický“ a proto to raději nikde neříkej. Nejen to, on má slevy v lékárně, ale ty si o nich můžeš nechat jen zdát.
 3. Cikán má právo naši vlast pomlouvat v zahraničí a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu, kterou samozřejmě získá, a to i zpětně, za celou dobu, co se zdržoval mimo republiku. Zkus to udělat ty a nedostaneš ani byt, ani prachy a ještě ti vynadají.
 4. Cikán má právo získat byt, protože je „sociálně potřebný“. Vůbec nezáleží na tom, že na takový byt jiní, pracující a také s dětmi čekají dlouhou dobu. Byt přednostně dostane, i když se vrátí po „dlouhém pobytu v zahraničí“ a i když svůj byt před odjezdem na „dlouhodobý pobyt v zahraničí“ zpeněžil.
 5. Cikán na tebe může zaútočit se zbraní v ruce beze strachu z obvinění z rasistického útoku. Hlavně se moc nebraň, aby to náhodou nebyla nepřiměřená obrana, mohlo by se to také považovat za rasismus. V případě tvého útoku na cikána, máš totiž smůlu, že to kupodivu neplatí naopak. Budeš trestán  za napadení, a co víc, za rasistický útok, přestože to z tvé strany rasistický útok rozhodně nebyl. Takže všichni bílí jsou rasisté a cikáni jsou neviňátka.
 6. Cikán má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již přehání a stát již tak svolný nebude, má právo žalovat naši republiku v zahraničí. Náš stát mu poskytne na tento soudní spor zdarma právníky,  (protože je „sociálně slabý a je utiskovaná menšina“), kteří budou za jeho práva proti našemu státu bojovat. Zahraničí mu pak, povětšinou, v jeho jistě nezadatelném právu vyhoví. V konečném důsledku mu to stejně všechno zaplatíme, včetně veškerých nákladů na soudní při.
 7. Cikán má většinou velký počet potomků. Ty máš povinnost ze svých daní uhradit mu jeho finanční náklady na jejich tzv. „vychování“, a to i v případě, že ty sám nemáš dostatek prostředků na svou vlastní  rodinu. Ty se snažíš svoji rodinu uživit prací, on se snažit nemusí, jeho práva jsou jasná.
 8. Cikán může demolovat cokoliv, i to, co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do původního stavu, a to za tvoje peníze. Pokusy o obranu tvého majetku a tvého klidného života se neslučují s právy cikánů na poklidný, slušný a důstojný život v naší zemi, viz výše.
 9. Cikáni mají právo na důchod ve stejné výši, jako máš ty, a nejen to! Jemu je vypočítáván důchod z průměrného výdělku, v tom období, ve kterém žádá o důchod. Čili tobě, který celý život pracuješ, teď budou vypočítávat důchod z tvé základní mzdy – což je většinou tak kolem 15.000,- Kč, nemakačenkům se důchod vypočítává z průměrného výdělku v republice, t.j.v současné době z 24.000,- Kč. Takže, když v tomto státě neděláš, jsi na tom líp, než když pracuješ.
 10. Cikán má právo na zveřejnění pozitivních informacích o svém etniku. V případě pokusů o zveřejnění negativních informací, resp. objektivně pravdivých informací, má právo cenzury.
 11. Cikán má právo na utajení informací, které by veřejnosti prozradily skutečné náklady na jejich vydržování v Čechách. Položky „má dáti, dal“ z tohoto pohledu nejsou oblíbeným tématem cikánských zástupců a  mluvčích.
 12. Cikán má právo požádat o dotace na projekty rozvoje cikánské kultury a na různé cikánské spolky. Stát má pak povinnost jim vyhovět.
 13. Cikán má právo na svá práva i v případě, že to omezuje práva necikánského obyvatelstva.
 14. Cikán má právo znát svá práva, ve větších městech jsou pro ně zřízena „poradenská místa“, kde má zdarma veškeré právní poradenství a zastupování u úřadů, včetně sepisování různých žádostí.

Já fakt nevím, proč má zrovna USA má tolik starostí o naši malou zemi. Oni ani nevědí co to život s cikány, protože jejich nepřestali kočovat a žijí si svým životem a o škole vědí akorát to, že někde stojí. Co vědí zrovna oni o údajné diskriminaci Romů u nás. Možná by se měli zajímat o to, jak je utlačována majorita od minority. Bydlet se vedle nich nedá, jít kolem nich se taky nedá a žít s nimi je nad lidské síly.

Podle nevládních organizací vzrostl během roku 2014 stupeň nenávistných projevů ze strany politiků, včetně poslanců, senátorů a lokálních politiků z celého politického spektra.

píše ministerstvo USA

Podle nich je Česko nejhorší varianta pro chudáky cikány. Diskriminujeme je hlavně ve školství. Jestli oni si nechají líbit od žáků nadávky, střílení a bití, tak to my ne. Bohužel cikánské děti se do školy nechodí učit, ale dělat bordel a tyranizovat okolí. Čím více, tím lépe. Mohou být rádi, že jsme je vydrželi učit ve speciálních školách a naši cikáni umí na rozdíl od amerických číst a počítat. Radila bych jim, aby se raději pořádně starali o své černé obyvatele, protože ti si pořád stěžují jak je diskriminujete. Přesto vám do toho náš český nos nestrkáme. Je to vaše věc a naše zbytečná starost. Zrovna jako je vaše starost o naše cikány naprosto zbytečná. Pokud jste tak vysoko nad námi, tak my vám je tam hromadně pošleme a uvidíme, jak si s nimi poradíte.

Podle USA jsou cikáni vystavováni těžkostem života v běžném životě. Třeba tak, že nemají přístup k bankovním kontům. Tak to je fakt dobrý. Pokud si je chtějí zřídit mohou jako všichni ostatní. Proč by to ale dělali? Oni mají raději peníze v ruce. Snadno podléhají úvěrovým společnostem. No a co s tím máme dělat my? Máme je ještě více živit? Víte co si za ty půjčky pořizují? Nevíte, ale hlavně je vás jasno, že majorita je ta mrcha, co ničí cikány a nutí je půjčovat si peníze, nechodit do školy a končit neustále v kriminále.

A já se vám ptám milí Američané. Jak jsou na tom vaši minority? Jak to, že jsou negramotní, jak to, že se slučují do gang a nemají perspektivu na zaměstnání. Kolik jim platíte tak, aby si mohli žít jako naši cikáni. Pro vás jen jedna rada. Starejte se o sebe a nechte České občany na pokoji.

Vesničkou letí šuškanda, že jsme na seznamu chudáků, co se u nich bude stavět další ubytovna pro naše milé nepřizpůsobivé spoluobčany. No, tak v ten moment jsou lidé poprvé naprosto jednotní. Ne starosto udělej to jak chceš, ale tady je nechceme. Nebudeme celé noci hlídat zahrady a slepice, huláká na starostu stará Nováková.

Žádný nemáš, tak co by ti asi ukradli

směje se starosta

„Nemám, nemám, ale má je Mařka a ta mi dává zadarmo vajíčka, když mám tak mizerný důchod. Když jí je ukradnou, tak to je ukradnou i mně,“ usadila starostu babka, opovržlivě na něj koukla a šla si na něj postěžovat do místního obchodu, kde se naše milé babky setkávají na drbech. Jindy rozhádané babky kvůli blbostem jsou teď na jedné lodi.

Víte, tady to sestěhování do ubytoven hlavně ven z větších měst je naprosto proti zdravému rozumu. Cikáni mají jít pracovat a ne se válet po předražených ubytovnách, dělat hluk a nepořádek ve svém okolí. To u nás vymysleli ubytovnu na kraji vesničky, ale hned vedle golfového hřiště. Myslím, že právě „golfáč“ nás zachrání od její výstavby. Jezdí sem docela dost „významných“ lidí (kradou lépe jak cikáni a nechtějí se nechat chytit) a to nás uchránilo před cikánským nájezdem a jejich terorem.

Možná se mnohým rádoby humanistům tahle slova nebudou líbit, ale mě je to jedno. Zajímá mne to, že se děti bojí kolem těch jejich projít, dospělí se vyhýbají obloukem partě cikánů, co jdou po ulici stylem, toto je všechno moje. Sice se jich nebojím, ale už jsem dostala od nich na svoji osobu tak sprostá slova, že se červenám ještě při psaní tohoto článečku. Znáte takové to lechtání kolem žaludku, když musíte jít do něčeho nepříjemného, nebo do něčeho, co vám nahání strach? Dříve jsem ho mívala, když jsem šla k zubaři (už se dávno nebojím), teď je mně nepříjemně jít kolem cikánů, když musím třeba do Brna.

Ještěže doma na vesnice, se nemusím bát ničeho. Nedávno sice obhlíželi terén i u nás, ale jak se zastavili u našich vrátek, ječákem zaštěkala borderka Enn, v tom se objevila Kaiova obří hlava a štěkla přes vrátka svým basem. Docela mne pobavilo jak naši okukovatelé mizli od branky. Díky našich bafanům mám velmi dobrý spánek a klid, který se nedá koupit.

Před rokem se v Ústí šířila žloutenka z bordelu, co cikáni házeli přímo z okna do dvora a navršili ho do výšky prvního patra. Po zdi stékali fekálie a tak se zasáhlo a tuny odpadu byly odvozeny za peníze daňových poplatníků.

Sešel se rok s rokem a Předlice si opět hromadí tuny odpadu. Zase vypadá tak, jako by se tam nikdy neuklízelo.

Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění.

6 komentářů

Vítejte v diskusi ke článku. Sdílejte své názory, obavy i rady.

 1. dědek

  Dokud se k nim chováš slušně a neupozorňuješ na nedostatky,tak jsou velice přítulní,ale zkus se ozvat a už jsi rasista a stěžují si na tebe.

  Odpovědět
  • Milena Doušková

   Přesně, potřebují kývacího vola a to já nikdy nebudu.

   Odpovědět
 2. K-NOBL-AUCH

  https://www.youtube.com/watch?v=YA7Ji5ATu9o Niekto to (situaciu) na vas nabulikoval, vam nabulikoval. Je fakt ze neobjavi cesku zem vcera a ani pred desat rokmi. Omyl by sa teoreticky napravit dal, ale chybi politicka vola a lidicky su prilis krotki. Pozrite sa na seba! Ci kazdu ranu nehojite? Kazdy fliacik na tvari peclivo neodstranujete mastickami? To iste a to same by mal robit narod/zem. Az bude cely povrch zachvateny plesnou a rakovinou bude neskoro. Nebolo len tak nahodou neskoro uz vcera?

  Odpovědět
  • Milena Doušková

   Pozdě bylo už před mnoha a mnoha roky.

   Odpovědět
 3. Honza Doušek

  Američané se mohou rozčilovat jak chtějí. Já vedle jednoho bydlím a slast to není.

  Odpovědět
  • Milena Doušková

   Já jsem chodila v Brně do práce kolem brněnského Bronxu a bylo to utrpení.

   Odpovědět

Prosíme dodržujte slušné vychování a obecný kodex diskutujících.
Názory se daji projevovat i slušně, přesto s důrazem.